Kullanım şartları-Kullanım sözleşmesi

islamiforumlar.net - islami forum www.islamiforumlar.net Kullanım şartları-Kullanım sözleşmesi

islamiforumlar.net, içerik olarak islami ağırlıklı, bunun yanında bir çok başlıktan oluşan bölümleri bulunan, rüya yorumları yapılan bir forum sitesidir.

Forumda yazılan mesajlardan, tamamen yazan forum üyesi sorumludur. islamiforumlar.net sadece bu kişilere yazma imkanı tanımaktadır. Bu yazılanların hiçbiri islamiforumlar.net’i temsil etmez. Yazılanlardan islamiforumlar.net sorumlu tutulamaz.

islamiforumlar.net'deki yazıların bir kısmı alıntıdır.Bazı yazılar ise yazarının kişisel fikirlerinden oluşmaktadır ve yazılarda verilen bilgiler doğru olmayabilir. islamiforumlar.net yazarlara sadece yazma imkanı tanımaktadır. Yazılanlardan islamiforumlar.net sorumlu tutulamaz.

islamiforumlar.net'deki tüm içerikler sadece yazan kişiyi temsil eder. Aksi islamiforumlar.net tarafından belirtilmedikçe hiçbir kurum, kuruluş ve/veya organizasyonu temsil etmez.

islamiforumlar.net, tamamen bağımsız bir oluşum olarak hiçbir kurum ve/veya kuruluş ile alakalı değildir.

Sitede yer alan tüm yazıların içinde alıntılar olduğu gibi, şahsa ait kişisel yazılar da bulunmaktadır. Bu nedenle Kaynak belirtilse dahi, izin alınmadan, sosyal paylaşım siteleri dışında ticari olsun olmasın hiçbir yazılı, görsel, işitsel ortamda ve blogda kullanılamaz.

Site yayınlanan yazılar, makalaler sadece bilgilendirme amaçlıdır.

Forum üyelerinin kişisel bilgileri ile ilgili seçimlerinden islamiforumlar.net ve forum yöneticileri sorumlu tutulamaz. Kullanıcıların üye olurken girdikleri bilgiler ve/veya daha sonra değiştirdikleri bilgiler islamiforumlar.net tarafından kesinlikle üçüncü bir şahısla paylaşılmaz.

Sitede yer alan yazılara yapılan yorumlar neden gösterilmeksizin islamiforumlar.net tarafından silinebilir. islamiforumlar.net yazılara yorum yazan kişilerin ip adreslerini saklı tutar. Bu yorumların tüm sorumluluğu yorumu yazan kişiye aittir. Bu yorumlardan islamiforumlar.net sorumlu tutulamaz.

islamiforumlar.net'de mevcut bulunan içerikler, islamiforumlar.net'in önceden yazılı olarak izni alınmadan kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, kullanılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz.

Forum bölümünün kendine ait kuralları olması, yukarıdaki şartlardan muaf olması için bir sebep değildir.

islamiforumlar.net, yukarıda yazan şartları haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir.

Tüm üyeler ve siteyi kullanan tüm ziyaretçiler bu şartları okumuş ve koşulsuz olarak kabul etmiş sayılır.