• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

18+ icerikler ve buna bagli gelisen duygular

Akliselim

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Cumleten selamin aleykum…

Adim Selim. Bir suredir icinden cikamadigim problemlerle bogusuyorum ve kimden, ne sekilde yardim almam gerektigini bilmiyorum. O yuzden burada icimi dokmek istiyorum. Belki bir dostum yardim eli uzatir. 30’lu yaslarin basinda bekar bir yetiskin olarak, uzun suredir 18+ icerikli filmler izliyorum. Bu icerikleri izledikce siradan videolardan keyif almamaya basladim. Bu da tipki uyusturucu gibi, ne kadar izlerseniz o kadar dozunu artirarak devam etmeniz gerekiyor. Sigaram, alkolum ya da bu nevi kotu bir aliskanligim yok. Ama boyle bir bagimliligim var ve bu bataga dustugumden beri kendimi cok caresiz hissediyorum. Dedigim gibi bu illete dusunce izledigim iceriklerin konulari da degisti ve ensest temali videolar izlemeye basladim. Bu da icimde ensest duygular yesertti. Aile bireylerime karsi bir sey hissedecegim diye yuzlerine bakmaz oldum. Ayrica toplum icinde de acik sacik insanlari gordukce cok cabuk etkilenmeye basladim. Ahlaki ve dini acidan tum bunlar bana inanilmaz ters geliyor ama kurtulamiyorum.
Defalarca tovbe ettim, namaz kildim ama bagimlilik bu. Bir psikologtan yardim almayi dusunuyorum fakat bu meseleleri aciklamak oldukca zor geliyor bana. Bana herhangi bir oneriniz varsa lutfen belirtin cunku kendi sonumu iyi gormuyorum. Duzelmek icin son cirpinislarim… Uzun yazdim. Simdiden hakkinizi helal edin.

Üst Alt