• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Babanın evliliğe karşı çıkması

elif yanık

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
beni birini seviyorum evlenmek istiyoruz 2 senedir beni istemeye gelmek üzere babamı aradılar babam her seferinde vermem deyip gelirseniz polis çağırıım diye tehdit ediyor babamın vermeme sebebi akraba olduğumuzu söylediği için akraba dediği şey benim anannemin dayısının oğlu uzaktan dediysem de kabul etmedi her seferinde türlü türü bahaneler üretiyor anne babası iyi değil yok memur değil yok evi yok .... sürekli hep bir şey buluyor sevdiğim adamın sigarası içkisi kumarı vb kötü huyları yok babam sevdiğim adamı seviyor gibi ama bi türlü vermiyor dün bizim evimize kadar geldiler ama eve almadı kapıyı da açmadı bana beddua etti annemle ikisi, elimden geleni yaptığımı düşünüyorum 2 senedir evdeyim hapis gibi ne pazara ne markete hiçbir yere gitmeme izin vermiyorlar akrabalara dahi gitmiyorum hep evdeyim 2 senedir mücadele ettim ve yoruldum artık ikna etmeye çalıştım babamı ama ben ne dersem o olur deyip sürekli küfür ediyor bana bağırıyor annem de aynı şekilde ben iyilikle olsun diye uğraşıyorum bütün akrabalarımız muhtarı bile ortaya koyduk aracı olarak babamgili ikna etmek icin dil dökse de babam siz aile işine karışmayın deyip hepsini tersledi artık kimse karışmıyor şimdi ben napacağımı bilmiyorum fetih suresi okuyorum her gün tecehhüd namazı kılıyorum yasin suresi elimden ne gelirse yapıyorum aileme ben seviyorum ayrılmayacağım dediysem de kabul etmiyorlar biz ne dersek o olur diyorlar napmam lazım gelinlikle evimden anne ve baba rızası almak için bekliyordum ama ben kaçmadığım halde bana ikisi de beddua etti şimdi bavulumu toplayıp gitsem günaha girer miyim tek istediği buydu ama ben kaçmadan bunu banayaptılar 2 senedir evden bi yere dahi gitmeden sabırla bekledim bu bir imtihansa kaçmak istemiyorum ama gitmezsem evden sürekli azar küfür ve beddua dinleyeceğim allah rızası için bana bi yol gösterin şimdiden teşekkürler

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Kaçmak çözüm olmasa gerek. Böyle yazarak sanal ortamda kimse bu durumuna çare olamaz, olurum diyenlere de inanma. Sabrın sonu selamettir. Sen yinede sabrlı olmaya devam et, gün doğmadan neler doğar. Her zorluğun yanında bir kolaylık vardır. 2 sene uzun bir zaman ama bir bakarsın herşey yoluna girmiş. Allah c.c hayırlı olanı nasip etsin.

Üst Alt