Bekaretini Bozdum Beni Başka Bir Erkekle Aldattı Yine de Onla Evlenmek Zorundamıyım.

Hakan065

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
22 Yaşındayım Sevdiğim Kızla 2 Yıl Beraber Oldum. Kız Arkadaşımla daha 2 aylık sevgili iken bana başından geçen bazı pis olaylar anlattı. İşte kuzenim zorla bana tecavüz etmek istedi zorladı gibi şeyler anlattı, kızmısın diye sorduğumda bilmiyorum dedi. Çok seviyordum sustum ama kafamda çok sorular vardı kabullenemiyordum böyle şeylere çok karşı birisiydim. Sonra bir gün kızsın değilsin derken birlikte olduk kan falan gelmedi eve gitti ve evden lavaboya kan akan bir resim attı kızlığımı bozdun dedi. 2 yıl içinde hatalar yaptı başkasıyla arabada buluştu sonra gitti başkasını eve aldı ben bunları sonradan öğrendim ve ayrılmak istiyorum dedim. Bana kızlığımı sen bozdun ayrılamazsın benimle evlenmek zorundasın dedi ayrıldım. Ahımı aldın dedi hakkımı helal etmiyorum dedi. Ben şimdi bu kişi ile evlenmek zorundamıyım Ahını Aldım mı Hakkına Girdim mi? 5 vakit namazımı aksatmadan kılıyorum ve tövbe ediyorum Rabbime hayırlısı nasip et dedim hep dualarımda ve birden bu olayları duydum ayrılık kararı aldım. Şimdi karşıma hafız bir kız çıktı onunla tanıştım kız peşimi bırakmıyor ayrılamazsın diyor. Ne yapmam lazım evlenmek zorundamıyım hakkına girdim mi lütfen sorularıma cevap verin. Şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkür ederim Allah Razı Olsun.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Yaptığın kötü işin sonuçlarını yaşıyorsun. Haram işlerin sonu azaptır. Evlenmek için vaadde bulunmuşsan ve gerçekten bakire biriyse vebaldir, haktır.

Hakan065

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Yaptığın kötü işin sonuçlarını yaşıyorsun. Haram işlerin sonu azaptır. Evlenmek için vaadde bulunmuşsan ve gerçekten bakire biriyse vebaldir, haktır.
Vaadde bulunmadım daha 2-3 aylık sevgiliydik kendisi de istedi ben zorlamadım kandırmadım

Sahihi

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Bekaret olayından önce zina hususuna değinmelisiniz.
İkiniz de günaha girmişsiniz.
Anlaşamadığın ve güvenmediğin birisiyle evlenmemelisin.
Arada sevgi saygı yoksa ve sadece görevin olduğu için evleniyorsan bu evlilik yürümez.

Hakan065

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Bekaret olayından önce zina hususuna değinmelisiniz.
İkiniz de günaha girmişsiniz.
Anlaşamadığın ve güvenmediğin birisiyle evlenmemelisin.
Arada sevgi saygı yoksa ve sadece görevin olduğu için evleniyorsan bu evlilik yürümez.
5 vakit namazımı kılıyorum şükürler olsun tövbe ediyorum. Bir daha da zina gibi bir günaha bulamayacağım inşallah.

Üst Alt