Dini görevlerini yerine getiren biriyken Başa döndük ...

Cezzar

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamın aleyküm ben bir kaç sene önce dini görevlerini yerine getirmeyen biriydim kumar içki zina gibi kötü huylarım olmadı fakat kötü hissetmeye başladım bir dua ettim selat ı Tefriciye başladım ve duam kabul olmuş gibiydi biriyle tanıştım namaza başladım tekrar süreleri ezberledim küfür felan ağzımdan çıkmaz hakka hukuka dikkat eder oldum zikir,salavat, dua her gün taki sevdiğim kızdan ayrılana kadar sevdiğim kız dinine çok düşkündü üstelik hafızdı onun sayesinde Allah bana bazı şeyleri nasip etti fakat kızın başına bir hastalık geldi ve sözde benim iyiliğim için benden ayrıldı ben gene en başa döndüm neyim varsa gitti yine sitem bile etmekten cekiniyor nerede hata yaptığımı anlamadım öyle ki hiç bir şeyi yanlış yapmamak için elimizden geleni yaptık abest hiç bir şey yapmadık ama neden neden diye sormaktan alamıyorum kendimi şimdi herşey boş geliyor gene ne yapsam olmayacak zaten herşeyi bıraktım dua bile etmez oldum zamanında her gün her gece dua ile yattım ama bişey olmadı üstüne aldığım yarada çabası... şimdi ne yapmam lazım

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aleykümselam, dini görevlerini yerine getirmeye devam etmen gerekir. Din oyuncak değildir. Birinden ayrıldım diye vazgeçilmez. Başına ne gelirse gelsin herşey imtihandır.

Üst Alt