Engelli kişilerin avret bölge temizliği

• Konuyu başlatan selçuk11
  • Başlangıç tarihi
S

selçuk11

Kayıtsız
Misafir
ben fizikzel engelliyim avret bölgemi ailem temizliyo kıllarda yayılma oldu bende bu durumdan rahatsız oluyom çok hızlı büyüyo avret kıllarım bazen kıl dönmesi akne oluyo acaba profesyonel biyere gitsem caiz olurmu

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Selamünaleyküm kardeşim, ailenden veya akrabalarından bu işleri yapabilecek uygun kimse yoksa, bu durum sağlık açısından da senin için problem olacağından cinsiyetine uygun hizmet veren bir yerden hizmet alabilirsin. Ayrıca bildiğim kadar engelli dernekleri bu konularda yardımcı olabiliyor.

S

selçuk11

Kayıtsız
Misafir
cinsiyetine uygun hizmet yer derken ben erkeğim bana erkekmi epilasyon yapması lazım

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Tabii öyle araştırır bulursan daha iyi olur. Yok olmuyorsa durumuna istinaden mecbur olduğun için diğer seçeneği değerlendirirsin. Sözün özü haram, helal belli. Senin durumun da belli sen elinden gelen çabayı sarfedersin, yollar ararsın. Olmuyorsa nasıl imkan bulduysan o şekilde sıkıntını giderirsin. Rabbimiz c.c çok merhametlidir.

S

selçuk11

Kayıtsız
Misafir
1 sorum daha olucak ramazan ayında epilasyon olurmu bir seansım ramazan ayına geliyo epilasyon sırasında meni akıntısı oluyo o yüzden seansımı ertelemem gerekirmi orucum zedelenmemesi için

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Ertelesen daha iyi olur. Sonuçta sayılı gün, biraz sabretmekle hem için rahat eder hem de takva göstermiş olursun.

Üst Alt