Eşim beni aldattı

Ahmet Yeşiltaş

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm adım Ahmet eşimin geçen yıl beni aldattığını öğrendim kendisine kızamıyorum ben onu defalarca aldattgm için ama bu durumu kabullenemiyorum hazmedemiyorum lütfen biri çıksın içimi rahatlatsin yoksa ya kendimi ya eşimi yada aldattığı kişiyi öldürüp herkesi sıkıntıya depresyona sokacgm lütfen biri çıkıp bisiler desin çare söylesin

E

Eren.Tallha

Kayıtsız
Misafir
Aman abi. Kendine veya başkasına zarar vermek bir çözüm değil. Yaşım küçük olduğu için pek bir tavsiye veremem ama bence boşanmanız daha iyi gibi. Sende tövbe edersin ve bir daha böyle günah işlemessin Allah affedicidir.

Halid

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Çare her zaman Allah'tadır. O, doğru yolu gösterir mutlaka. Sebep olarak da tavsiyem; yetkin bir din görevlisine veya bir psikologa gitmeni öneririm... Allah yardımcınız olsun her ikinizin ve hepimizin.

R

Riko

Kayıtsız
Misafir
Selamunaleyküm.
Allah affedicidir kardeşim ve tövbe etmelisin daha sonra ise o hanımını boşamalısın. Benim tavsiyem bu saygıdeğer kardeşim.

Sahihi

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Evlilik danışmanına gitmenizi.
Profesyonel destek almanızı öneririm.

Ashab

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Malesef şeriatı yaşamadığımiz için bunları konuşmak da biraz abes kalıyor nedeni çünkü her ceza kendi cinsindendir.

Evlilik danışmanları falan filan bunlar çözüm değil bir nebze piskolojikmen rahatlanabilir fakat şeran böyle değil.

Malesef bugün demokrasinin kadına vermiş olduğu haklardan dolayı erkek kadını kadın erkeği aldatabiliyor.

Üst Alt