Gönül Dostum Hümeyrâ

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Önemli olan yazıyı okumak değil! YAZI'yı YAŞAMAKTIR !YAŞAM'ı OKU-yan zaten Allah’ın ayet ve Hikmetlerini OKUR...

İÇ SESİMİN SESSİZ kelimelerini inşaAllah Siz anlayabilirsiniz..
Süleyman kuş dilin bilir dediler,Süleyman var Süleyman'dan içeri...
Sen Seni bil Sen Seni!Kendinde ara ne arıyorsan...yeter ki;Kendinde hangi cevheri aradığını bil...

Hayat bize hiç yeşil ışık yakmadı diye düşünüyoruz!! Sıkıntı Yok, Biz de zaten Kırmızı ışıkta hiç durup da Allahın işlerine hikmet gözü ile bakmak,
her hadiseden ibret almak için durmadik ki..

Hiişşşt… Kaplumbağa… Hayırdır ne bu acelen! he heee heee… Nereye böyle son sürat…
- Dilini eşek arısı soksun senin… Kendinle dalga geç !kendin ile.. Ne yapalım Allah bizi böyle yaratmış…
Sizin gibi;hız yapamayabiliriz ama bizim de var kendimize göre bazı ayrıcalıklarımız…
Kıssadan Hisse HÂLimce ;yazmaya,anlatmaya çalışıyorum...

Herkesin Allah kattinda özel bir Yaratılış Sebebi ve Yaratılış gayesi vardır. ...
acilangul1

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Gülün ve şiirin için teşekkürler gönül dostum beni bir kez daha mutlu ettin Allah razı olsun.Bende o kaplumbağa ile aynıyım hayata hep herkesten çok çok geri kalanlardan:(( 7 aylık prematüre doğmuşum,kordon dolanmış boynuma ,anlama güçlüğü çekiyorum ve acısını eğitimimde ,iletişimde çok çektim.Kimse farkına varmadı ilgilenmedi,bazen farkındalığım az ama duygu zekam etrafımdaki insanlardan ileri (iç sesinizin sessiz kelimeleri burda yüreğime vuruyor aynı pencereden baktığımız manzaralarda)duygusal zekam tek ileride olduğum şey hayatta:)ve anlayışıma giden yoldan bilgiyi farkındalığı aldığımda hep hatamı telafi yolunda,doğruyu, düzgünü yapma gayretindeyim.Kendimde aradığımsa yaradan ve hikmetleri.Emeğine sağlık yürek verip, emek verip, beni sayıp,vakit ayırmış yüreğini dökmüşsün. Allah cc sonsuz razı olsun gönül dostum selametle yerlerin ve göklerin ve onlar arasındakilerin de sahibi Rahmana emanet ol.Selamün aleyküm verahmetullahi ve berekatüh

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
guldemeti.jpg

Sevgili Kardeşim Hümeyra Adminlik Görevin Hayırlı Olsun.
samimi cana yakın tavrınla Sevgimizi ve kalbimizi kazandın..foruma katkılı olduğunu ve Seni Admin olmaya layık gördük yeni görevin hayırlı olsun.
Katkılarınızla gücümüze daha çok güç katıp yolumuza en güzel şekilde devam edeceğiz inşa/Allah...

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm;Teşekkür ederim Gönül dostum Allah cc sonsuz razı olsun güzel dileklerin güzel niyetin için ,bu gün Serdar abi beni böyle bir güzellikle hem şaşırttı hem çok sevindirdi :)ben sizin gibi ilim sahibi yanında çömez olurum ilim öğrenmeyi kulluğu öğrenmeyi seviyorum foruma katılırken niyetimde buydu Allah cc kuluğumda ilim yolunda burdanda kısmetime düşene talib olarak katıldım elhamdülillah Rabbim bu gün gibi güzel vakte erdirdi inşallah dediğiniz gibi elimden geleni yapmaya çalışacağım sizlerinde desteği ile ve en önemlisi önce siz benim kalbimi kazandınız Kalbleri birbirine ısındıran Rabbime hamd olsun.Niyet güzel olunca akibet hayır olurmuş inşallah burdaki akibetimde hayır olur.Tekrar çok teşekkür ederim üzerimde emeği büyük gönül dostum.

Huzur Yolcusu

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün Aleyküm abla çok sevindim, adminliğin hayırlı olsun. Eminim çok güzel ve hayırlı yol gösteren paylaşımlarda bulunacağına eminim. Sizlerden öğreneceğimiz çok şey var Allah sizlerden razı olsun. Tekrar hayırlı olsun ablacım

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Ve Aleyküm EsSelam;Teşekkür ederim tolunay kardeşim güzel insanlar güzeli görüyor sende onlardansın ben nice kör gözler gördüm nimeti sadece yediği içtiğinden ibaret sanan yaratılan Rahmandan bize gönderilen ne nimetler var ne güzelliklerle bezeli... kısmeti kapalı olunca insanın göze kulağa yüreğe perde iniyor nimet çirkinlikle suçlanıp geri çevriliyor. Ben burda acemiyim bildiğim sizden farklı değil bende öğrenmek paylaşmak için sizlerle olmak için burdayım, sizlerle olmak beni mutlu ediyor ben bana verilen nimetide, farkındalığınıda veren Allah cc sonsuz şükürdeyim elhamdülillah. Tekrar teşekkürler insanın halinden anlayan arkadaşlarının kardeşlerinin büyüklerinin olması ne güzel elhamdülillah.

Üst Alt