ihvann_hilmi kardeşimizi moderatör olarak görmek istedik ama!

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Selamünaleyküm değerli forum arkadaşlarım, adminler, üyeler. ihvann_hilmi kardeşimizi sormadan etmeden moderatör olarak yazdım. Kendisi razı mıdır henüz sormadım. Buradan sesleniyorum. ihvann_hilmi kardeşim bu konuda rızalığınız var mıdır? Faydalı paylaşımlarınız, sorulara verdiğiniz cevaplar ve yorumların herkes için faydalı olduğunu düşünüyorum. Yinede karar sizindir. Vesselam.

Aslında gerek moderatörlüğün, gerekse adminliğin normal üyelikden çok büyük farkı yoktur. Sadece mesajlar anında aktive olur, ö.m yazabilir, sol alttaki Şu An Forumda: yazan linkten kim nerede online onu görebilir. Diğer üyeleri uyarabilir, kontrol edebilir, mesajlardaki hataları düzeltebilir v.s v.s.

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Hayırlı uğurlu olsun İhvan Hilmi kardeşim.Rabbim emeklerinizi daim eylesin:)

tozduman

Moderatör
Moderatör
Hayırlı olsun inşAllah .
Rabbim daim etsin huzurumuzu yazılarımızı üyeliğimizi:)
Selam ve Dua ile

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
masallahnasilyazilirfor.jpg

Ihvann_hilmi,üyemiz,Allah nazardan saklasın,Ne güzel,Bir geldi pir moderator geldi...sırıtık.:,
Hayırlı uğurlu ,bereketli ,hayırlara vesile olur inşallah.

kalemle kemali idrak ile hikmetti bir arada sahiplenmek gerek. Kalem, kemalin emrinde olmalı. Yoksa kalemin bir değeri olmaz.
Kalemden doğan şikayet kalemden değil, onu yazanın maksadındandır.
Kalemin de kelaminda Sahibi var!!!
kalemi konuşturmak, düşünceleri kağıt üzerinde raksettirmek. Gönüllere nakış nakış hayr işlemekte Allah-in kulluna bahs ettiği bir nimettir!!

Yazılarımızla insanları hayra çağırmalıyız.İslami edep ve ilim ile sözlerin en güzelleri ile uyarmalı yazmalıyız. Yazdıklarımızla Allah ın dinine hizmet etmeli..
Kalem sanatını Allahın rızasını kazanmak için kullananlara selam Olsun ne mutlu Onlara....

acilangul1

Zümrüdü Anka

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Allah Resûlü sallallahu aleyhi ve sellem buyurdu:*
"Kim ilimsiz ibadet ederse, bozdukları düzelttiklerinden çok olur. Kim söylediklerini uygularsa, kendisini ilgilendirmeyen boş sözü az bulunur. Kim dinini tartışmalara hedef ederse, bir kararda kalamaz daldan dala atlar durur."*
Ömer radıyallahu anh. Dârimî.

Açıkçası bende ne zaman olacak diye bekliyordum. :)

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Emos kardeşim,

Yarışmıyorum, yazıyorum...

Güzelliklerde kalasınız. Dua ile.

Bu cevabı hatırladınız değil mi? İhvan abi, bana böyle bir cevap vermişti...:)

Şimdi diyorum ki; buyur İhvan abi; yol senin, Moderatörlük senin, yazmak ta sana düşüyor vesselam...sırıtık.:,

Yaz yazabildiğin kadar..:) Biraz da sen uğraş bakalım bizlerle....:tamam:. dfgtn

Yeni görevin hayırlı ve daimi olsun inşallah...duaa..

ihvan

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Turab Kardeşimiz'e ve sizlere ayrı ayrı teşekkür ederim, sağolasınız. Allahü Teala cümlenizden razı olsun.
Fazla uzun bir zaman olmasa da, iyi kötü forum sitelerinde bulunduk, yazılar yazdık, yorumlar yaptık, ne bileyim iktibaslarda bulunduk.
Böyle bir teklif, sanırım, hiçbir siteden almadım. Şimdi aniden böyle bir şeyle karşılaşmış bulunuyorum. Açıkçası ne yapacağımı da şaşırmış durumdayım.
Aslında üye olsak da, moderatör olsak da ne bileyim admin de olsak, görevimiz aynı olacaktır. Sizlerle hayırlı olanları, güzel ve faydalı olanları paylaşmaktır. Ötesi de yok sanırım.
Elbet, yöneticilik görev ve sorumluluk isteyen bir iştir. Bize ne görev verilmişse, sorumluluk ekseninde görevimizi "hak"ka uygun ve "adalet"e riayet ederek ifa edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.
Lakin şöyle bir durum da vardır. Görevimizi kabul edince sanırım buraya daha fazla zaman ayırmak olacaktır. Bu durum da benim içim bir sorun teşkil edecektir. Çünkü bendeniz, vazifeli olduğum yere öğlene bir saat kala ya da daha evvelden gidiyorum, yatsı vakti sonrası da dönüyorum. Bu zaman zarfında elimin altında PC bulunmuyor, iyi kötü antika bir telefondan bazen internete giriyorum o kadar.
Verilen vazifeyi kabul edebilirim, görevimi nasıl ifa edeceksem o şekilde görevimi de ifa etmeye çalışırım, ama çok sık bir şekilde site ile ilgileneceğim söylenirse, bunu yapamam, çalışıyorum, işlerim var ve sorumlu olduğum kimseler vardır.
Hayırlısı bakalım.
Allahü Teala iyilik ve güzelliklerden bizleri ayırmasın.
Tekraren Turab Kardeşim'e ve siz değerli üyelere ve görevli admine'lere, teşekkürlerimi bir borç bilirim.
Selam ve dua ile.

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
harikaa Hayırlı uğurlu olsun.

ihvan

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Cumlenize tesekkur ederim. Allahu Teala sizlerden razı olsun.

Üst Alt