• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

İstihare rüyası yorumları

Kleopatr

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
İstihare rüyası yorumu

İstihare rüyası yorumu
Merhaba, tanıdığım birine hoşlandığım kişi benım için hayırlı mı diye istihareye yatmasını söyledim. Rüyasında köyde yeşil bahçesi olan bir ev görmüş kadınlı erkekli bir ortamda kadınların yarısının basörtüsü siyah yarısının beyazmış. Daha sonra mutfakta su dolu kaba yumurta kırdığını görmüş su çok berrak görünüyormuş ve yumurtanın beyazı yokmuş, sadece sarısını görmüş sarısı güneş gibi parlıyor dedi. Yumurtayı kırdıktan sonra bile su berraklığını kaybetmemiş. Rüya da hem siyah hem beyaz renk olması beni ikileme düşürdü bu rüyayı nasıl yorumlamalıyım?

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Selamün aleyküm ben istihare yaptim. Rüyamda sarılmış beyaz kağıtlar gördüm sonra içinden bir tanesi açıldı rengi yeşildi. Daha sonra kızgın ağzını açmış bir gözü mavi bir gözü yeşil olan siyah bir kedi gördüm. Daha sonra da teyzemin kızını gördüm disardaydik. Rüyamı yorumlar mısınız?

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Selamun Aleykum ben birisi ile evlilik için anneme istihare yaptırdım. Annem su üzerinde rafadan yumurta görmüş, rahmetli anneannemi görmüş. Ardından beyaz küçük bir kısmı pembe olan ikinci el bir yatak çarşafı sermisler, anneme de bunu al demişler. Annem almam demiş rüyasini yorumlarsaniz mutlu olurum. Bu kişinin sevgisi kalbimizde verilmediği için iki aradayim.

Harsun

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
İstihare rüyası yorumu

Beni istemeye geldiler annem vermedi, vermek de istemiyor. Ben de istiharaye yatmak istedim hayırlı mi diye. Ruyamda annem bi çocuğun resmine bakıyordu sözde beni isteyen çocuk. Cok büyük bi balık tutmuştu annem bakın ne kadar büyük balık dedi. Sonra ruyamda isteme gordum, kız istemesi vardı 1 ay önce akrabamizdan bi erkek severek evlendi onları gordum çok kalabalıktı, kız isteme vardı. Sonra düğün gününu gordum benle yengem çatalları düzeltiyorduk, sefaf ve kırmızı çatallar vardı. Sonra gelin damat falan. Sonra füze varya ondan baktım biri havaya birşey atıyor bombami bu dedim, baktım gökyüzüne ismimi yazdı suna diye. Sonra beyaz bi araba vardı ona bindim catpat suruyordum, geldim bi evin yanına beni istemeye gelen çocuk yanında iki tane çocuk vardı, bir tanesi küçüktü ona yemek yediriyordu. Böyle gordum bu rüyadan ne çıkarmalıyım. Bana hayirli gibi geldi.

Tgce..

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Istihare

Merhaba ben isthareye yattigimda ruyamda bana ait olan bir fareyle (kücük) oturup konusuyordum. Bir seyler yedikce fare gucleniyor daha yuksege zıplamaya basliyordu ve bana hizmet ediyordu.
Ben bir sey anlamadim acaba ne cikarmam lazim siz biliyor musunuz?

Ebruum

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
İstihare rüyası yorumu

Merhabalar ben 2 gündür erkek arkadaşımın benim için hayırlı olup olmadığını anlamak için istihareye yatıyorum. Ona göre evlilik kararı alıcaz. Dün gece rüyamda sürekli onu gördüm ama renkleri hatırlamıyorum. Bu gece de parça parça birçok rüya gördüm. Kısaca size bahsedeyim siz yorumlyın. İlk rüyamda bir okula gidiyordum bir proje yapılmış beyaz bayrağı vardı kenarları kırmızıydı bina kırmızı beyazdı sanırım. Rüya bu kadardı. Diğer rüya da eniştemi gördüm bizi bilen üzerinde beyaz tişört vardı. Birini çıkarıp diğerini giydi ama ikisi de beyazdı. Bir başka rüyamda ben bir başka ilden okuluma gelmişim servisteki çocuk gençmiş, indim eşyalarımı almadan çocuk kaçmıştı ve servis beyaz renkteydi. Sonra ben onları bir taksi içinde gördüm ama taksi beyaz mı siyah mı tam net hatırlamıyorum. Sizce hayır mı şer mi anlamlandıramadım ben. Bir de istiharede gördüğün rüyalar bilinçaltı olabilir mi doğruluk yansıtmayan rüyalar

Ponçikminnoş

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
İstihare ruyası yorumu

Öncelikle Selamun Aleyküm. Ben birine karşi derin duygular besliyorum. Ancak o kisiyle niyetim evlilik. O kisiyle hic yuzyuze gorusmedik.(oncesinde okulda gördügüm biri ama) sadece sosyal medya üzerinden bir ay kadar bir konusma yaptik. Hersey cok guzel giderken bir anda benimle konusmayi kesti. Ben her namazimdan sonra dua etmeye basladim. Bi kac kez neden boyle oldugunu sordum cok onemsemeyen cevaplar verdi. Her gun Yasin suresini ve Mübin duasini okumaya ve Allaha dua etmeye başladim. Ancak duami hayirlisi olsun diyerek ettim. En sonunda istihareye yatmaya karar verdim. Bu kadar seyi anlatmamin sebebi ruyamla alakali olabilicegini düsunmem.Rüyamda;
Bir kagida ( kagit kareli ) annemin ıs arkadasi vardi ona bir özur mektubu yazmaya calisiyorum. Ama yazmayi beceremiyorum yazilarim o kareli kagitta bile yamuk yumuk oluyor. Sadece ilk cumleyi hatirliyorum ozur dilerim yazdim ama yamuk yumuk daha bi suru sey yaziyor ama onlari hatirlamiyorum. En ustede sevgilerimle yazip imza attim. Tam o sirada bi anda sevdigim cocuk geldi iki erkek kardesimin yanlarina oturdu. Annem ve annemin is arkadasida ona capraz oturuyordu. Sanki surekli bizdeymis gibi cok normaldi. Evimiz dogalgazli olmasina ragmen. Bordo rengi bir soba vardi icerde, icinden yanan atesin kizilligi beyaz duvarlara yansiyordu. Sonra ben kardesime dogalgaz peteklerini ellermisin onlar yanmiyor mu, sobaya ne gerek vardi diyorum. Kardesim petege dokunup yaniyor diyor. Sonra ben kardesimle odaya geciyorum. Odada iceriden daha renkli yorganlar felan pembeli yesilli. Kardesimden siyah kulplu bir makas alip o yazdigim özur mektubundaki imzayi kesiyorum. Sevdigim kisi yanlis anlamasin diye ama kagit bi kareli bi duz beyaz olup duruyor. Yazılar bir var bir yok. Sonra iceriye geciyorum. Kardeslerim ve sevdigim kişi namazdan ve surelerden bahsederken.
Ben diyorum ki" ben hep okuyorum Yasin suresini,hatta 3 veya 7 defada her mübinden sonra mübin duasini okuyorum" sevdigim cocukta bana donuyor ve oku tabi okumazsan unutursun diyor. Ve ben uyaniyorum. Ama icimde onu ruyamda gormenin heyecani olarak.
Şimdiden Allah Razi Olsun.

Kusatan

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
İstihare ruyam

İstihare Ruyamda sevdigim kizin kardesi vardi ve ufak kardesi bi otobusteydik sevdigim kizin ufak kardesi yanima geliyordu ben de kucagima alip dizimde oturtuyordum. O ara cebinden kagitlar cikartiyordu ve bana veriyordu kagitlati acip bakiyordum belgeler vardi mühürlüydü, ben de oyle bakarken kagitlarin arasindan beyaz peynir cikti, simdiden tesekkurler.

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
İstihare rüyası yorumu

Selamünaleyküm. Ben 3 defa istihare ye yattım ilk rüyamda yeşil üzüm yaprağı gördüm mavi büyük bi varil içinde de su gördüm. İkinci rüyamı pek hatırlamıyorum üçüncü rüyam ise dün gece yatmıştım ilkokul da sınıf arkadaşım kırmızı et doğruyordu tabi etin içinde beyaz kuyruk yağı da vardı. Ben Rabbim'den hayırlı evlat niyetine yatıyorum bana dua eder misiniz lütfen ve rüyamı yorumlar mısınız?

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Istihare ruyası

Mrb iyin gunler ben bugun gece istihareye yattim ruyamda su gordum ve dugundeyiz, pirinc pilavi tavuklu gordum kirmizi pakette cubuk kraker ve yesil pakette cubuk kraker yesil paketi ben aliyorum kirmizi paketi ablam aliyor benden. nedemek acaba gordugum ruya simdiden tesekur ederim.

Kubraaa

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Istihare ruyasi yorumu

Selamun aleykum, Ben aklimda olan bi iş icin istihareye yattim son 5 gundur, ilk yattigim gunu o isi deniz manzaralari bi sekilde gordum cok kisa .. fakat icimde bi his olusturmadi cunki cok kisaydi. Hergun yatmaya devam ettim ama bisey goremedim ama dun gece benim icimde kotu his olusturan bi takim ruyalar gordum. Ruyayi anlatmadan once sunu soylemeliyim, henuz ortada belirlenmis bi yer yok, sadece Istanbulda yapmak istedigim bir iş icin niyet ettim ve gunlerdir yer arastiriyorum ama dün kafama uyan bi yer buldum ve bu ruyayi o gece gordum (benim niyet yine genel anlamda o iş icindi, bu yer icin degildi). Gordugum ruya nin kisaltilmis hali ise su:
Bahsettigim kafama uyan yerdeymisim ve bi takim sorular soruyormusum ogrenmek icin sonra 5/6 tane buyuk polis arabalari arkalari tutukladigi insanlarla dolu (benim tanidiklarimda var) sonra gelip benide tutuklayip arabaya koyuyorlar ve bi kampa goturuyorlar, kamptan kacmaya calisiyorum ama tekrar bulup goturuyorlar kampa.

Tabikide icimde kotu hic olusturdu ama ilk gun guzel gordum sonra boyle bisey. Acaba bu ruyayi dun kafama yatan yer icinmi gordum yoksa niyet ettigim gibi genel is olarakmi gordum bilemedim.

Iki gunum kaldi, devam edicem ama nasil yorumlasam bilemedim. Yardimci olursaniz sevinirim.

Truth

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
İstihare rüyası yorum talebi

Merhaba;
Ekonomik sebeplerle iş değiştirmeyi düşünüyorum. Kararımın benim için hayırlı olup olmadığını öğrenmek istiyorum. Rüyamda yerde yatan insanlar ve üzerlerinde ve etrafta bolca kırmızı renkte kan gördüm. Kanın bana ait olmadığını biliyorum. Kırmızı kan ile ilgili çok çeşitli yorumlar var, iyi şeyleri yanında genel bir düşünceyle kırmızı ve siyahın olumsuz anlamlar taşıdığı yazılıyor. Rüyanın bütünü ile ilgili ilim sahibi birinden görüş almak istedim.
Saygılarımla.

SabrAllah

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Size bi sorum olacaktir. Arkadasimin sevgilisi istihare namazini kilmis, birincisinde hayirsiz görmüs. Bidaha kilmis yine hayirsiz görmüs. Rüyasinda arkadasimi kirmizi gelinlikle görmüs.. dügün salonundaki masa örtülerini falan hep kirmizi ve koyu renkde görmüs. Herkez mutsuz gibi duruyormus. Bu namazlardan sonra istihare yapmadan Allaha dua etmis bu evliligin neden hayirsiz oldugunu sinyal olarak ona göstersin diye, bu sefer ikisinin kavgalar ettigini falan görmüs. Simdi size sorum, acaba onun gördükleri gercekten hayirsiz bi anlamina mi geliyor illa? Yoksa baska anlamida olabilirmi acaba. Cünkü istihareden bi hafta önce arkadasimi rüyasinda beyaz gelinlikle görmüs, deniz kenarinda... sonra böyle? Bunun belli bi anlami olabilirmi..Illa hayirsiz olmasi sartmi kirmizi veya koyu gördü diye?

E

Eda1313

Kayıtsız
Misafir
Merhaba,
ben istihare namazından sonra bir ruya gordum (abdestli bir sekilde sag tarafıma yatarak uyudum).
İstihare namazımın amacı sevdiğim kisiyle evlenmem hayırlı mi degil mi, (ailemin pek rızası yok ama dinen geçerli bir nedenleri yok).
Rüyamda, yatmaya giderken ki halimi tekrar yaşadım. Ama o esnada, tam yatmadan once gorunusu dindar olan bir amca odamdan geciyordu ve bana selam verdi, bende selamına cevap verdim ve yatmaya gittim.
Yorumunuzu bekliyorum tesekkurler

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Merhaba,
ben istihare namazından sonra bir ruya gordum (abdestli bir sekilde sag tarafıma yatarak uyudum).
İstihare namazımın amacı sevdiğim kisiyle evlenmem hayırlı mi degil mi, (ailemin pek rızası yok ama dinen geçerli bir nedenleri yok).
Rüyamda, yatmaya giderken ki halimi tekrar yaşadım. Ama o esnada, tam yatmadan once gorunusu dindar olan bir amca odamdan geciyordu ve bana selam verdi, bende selamına cevap verdim ve yatmaya gittim.
Yorumunuzu bekliyorum tesekkurler
Merhaba rüya Yorumu artık yapılmıyor kardeşim

Üst Alt