• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

İstihare rüyasından ağlayarak uyanmak

OnurOkan

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm. İstihare rüyasından ağlayarak uyanmak... Ben aslında dövme ve piercing sanatçısıydım, yaşam şeklim çok farklıydı. Ama artık Allah'ın izniyle o işi ve hayatı bıraktım. Allah'a yaklaştım ve ibadetlerimide eksiksiz yapmaya çalışıyorum çok şükür.
Epeydir Allahın izniyle bir pet market açmak istiyorum. 4-5 aydır araştırma yapıyorum bu konuda, hem iş konusunda, hem uygun iş yeri bulmak için. Bir kaç gün önce bir dükkan buldum, lakin uzun zamandır kafa yorduğumdan tedirgin olduğum için, benim için hayırlı mı olacak bu işe başlamak ve o dükkanı kiralayıp orada açmak diye istihareye yatmaya karar verdim. Tüm gerekenleri yaparak yattım. Rüyamda arkasında dağlar olan eski, sarı boyalı bir okul gördüm. Köy okulu gibiydi. Sonrasında yine başka bir okulun bahçesinde gördüm kendimi bu okulda sarı boyalıydı, yine eski bir okul, bahçesi cami avlusunu andırıyordu, şadırvan vardı,beyaz gömlek, gri pantolon giymiş 3-4 te öğrenci vardı. Lakin okulun tabelası kurşunlanmıştı, bir sürü kurşun deliği vardı. Neden kurşunlanmış diye düşünürken sabah namazı vaktinde uyandım. Uyandığımda ağlıyordum. Gözlerimden yaşlar boşanıyordu yastık sırılsıklam olmuştu. Rüyada ağlamıyordum oysa, ama uyandığımda ağlıyordum. İlk defa bunu yaşadım, ne yapayım edeyim diye çaresiz kaldım. Cevap verirseniz çok sevinirim.

Üst Alt