Kirazlar ilaçlandı

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Allah'ın izniyle kirazlarımızı ilaçladık olgunlaştığında içimiz rahat gönül rahatlığıyla tüketiriz inşaAllah

Bunuda balkondan toplayıcaz :)

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
İnşallah afiyetle yemek nasip etsin rabbim...:)
Kolay gelsin Ekrem abi...

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Kirazları ilaçladım diye haber verdiğim halde baktım forumdan hiç kimse toplamaya gelmiyor bende topladım pazara götürüyorum napayım.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Kirazları ilaçladım diye haber verdiğim halde baktım forumdan hiç kimse toplamaya gelmiyor bende topladım pazara götürüyorum napayım.

Allah Razı Olsun ama ben kendi bahçemde ki kirazlar ile ne yapacağımı bilmiyor iken kuşlar, sağ Olsun kirazlarımın canına okudular.
ben ektim, vergisini de ben ödüyorum kuşlar beleş yiyorlar ne yaparsın kimse kimsenin rızkını yiyemez.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Vay vay vay.... kirazlara bak beee... Allah sağlık ve afiyetle yemeyi nasip etsin...:)

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Allah Razı Olsun ama ben kendi bahçemde ki kirazlar ile ne yapacağımı bilmiyor iken kuşlar, sağ Olsun kirazlarımın canına okudular...
ben ektim ,vergisini de ben ödüyorum kuşlar ,beleş yiyorlar ne yaparsın kimse kimsenin rızkını yiyemez.
maasallah
kiraz dağıt, dağıt bitmiyor, okula, camiye iftar çadırlarına yabancı komşularıma ver ver bitmiyor malum oruç da tutuyoruz kiraz yiyebilme vaktimiz kısıtlı hayat gibi dünya kadar malın olsa ay pardon kirazın olsa ancak bir iki tabak yiyebiliyorsun...

Huzur Yolcusu

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Allah'ın izniyle kirazlarımızı ilaçladık olgunlaştığında içimiz rahat gönül rahatlığıyla tüketiriz inşaAllah

Bunuda balkondan toplayıcaz :)
Allah afiyetle yemeyi nasip eylesin. Ekrem abi ben konuyu benim bilgiyaraın azizliği yüzünden kaçırmışım, yardım lazımsa ben gelirim. Hatta gelirken benim kızı da getiriyim güzelce toplarız 5 sepete 3 tane ağzımıza derken çabucak toplarız abi.

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Allah fiyetle yemeyi nasip eylesin. Ekrem abi ben konuyu benim bilgiyaraın azizliği yüzünden kaçırmışım, yardım lazımsa ben gelirim. Hatta gelirken benim kızı da getiriyim güzelce toplarız 5 sepete 3 tane ağzımıza derken çabucak toplarız abi.
Amin. Allah razı olsun kardeşim.
Ahbe kardeşim sen bilgisayarın azizliği yüzünden sadece konuyu değil kiraz toplamayıda kaçırdın, sonunu bugün(dün) topladık ama bizde toplama işleri bitmez bayramdan sonra fındıklara başlarık inşaAllah, yaz tatilinde karasu'ya tatile gitmeyi düşünüyorsan boşver karasu'ya gitme gel burada semaver eşliğinde fındık toplarık prenses yeğenimde torunlarımla birlikte salıncak sallanır :)

Huzur Yolcusu

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Ooo Allah razı olsun abi, ha fındık ha kiraz bizim için farketmez abi bayramdan sonra fındığa geliriz bizde. Ben fındıkları toplarım semaverde çayda var daha ne olsun abi başka birşeye gerek yok yeğenlere torunlara arkadaşta salıncaklarda var daha ne olsun abi... :)

Üst Alt