kurban bayramınız mubarek olsun

sealıfe

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
ES SELAMUN ALEYKUM VERAHMETURULLAHİ
Allah (c.c.) rızası için, O nun Peygamberi Hz. Muhammet Mustafa (s.a.v) ya, Kur'an ı Azimü Şana, ve Ehli Sünnetinin yoluna Gönül vermiş; Gönül Doslarıma
Mübarek Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar. İslam Aleminde gerçek ve doğrulara dayalı bayram yaşamamızı Allah (c.c.) da istirham ederim....
Bu günlerde gönülleri bayram sevincine susamış bütün müslüman kardeşlerimizin,savaş altında olan kardeşlerimizede bayram sevincini yaşamayı ve sukut içinde huzur getirmesini Allah (c.c.) niyaz edrim...
kgüll..,

sealıfe

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
hayırlı bayramlaracilangul1

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Bayramınız kutlu olsun

Herkesin bayramıkutlu olsun benim mesaim doldu forum ailem bayram için tatile çıkıyorum.Bu bayram işli bayram der büyüklerimiz BENİM GİBİ NEFSİNİ İŞ EDİNEN kardeşlerimede kurban kesen kardeşlerimede Rabbim kolaylık versin muvaffakiyet nasip etsin.Huzurunda utandırmasın inşallah evet teşrik tekbirlerinizi ve sevabı bol olan arife oruçunuzu hatırlatarak hepinize sevgilerimi gönderiyorum forum ailem yerlerin ve göklerin sahibi Rahman ve Rahim olan ,zül celali vel ikram olan Allah'a emanet olun dualarımdasınız duaa..sizlerinde dualarında olmak ümidiyle selametle kalın. Es selamün aleyküm ve rahmetüllahi ve berekatüh.mrhbba..acilangul1

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
İslamiforumlar.net ailesinin ve bütün müslüman kardeşlerimizin Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlarım. Bayramınız Mübarek olsun.
kurbanmesajlari.jpg

Naciye

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Ümmetin birlik ve beraberliğine; aramızdaki ihtilafların son bulup, mazlum coğrafyamızın barış ve huzura ermesine vesile olacak;
Gönüllerimizin daha çok Hakka döneceği, amellerimizin makbul olacağı bir bayram geçirmeyi ; Rahmeti, merhameti büyük
Allah'tan niyaz eder; cümle müslümanlara hayırlı bayramlar dilerim.

Üst Alt