Moderator Olmak İcin!

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Moderator Olmak İcin Gerekenler!

Nüfus cüzdanının 3 adet arkalı önlü fotokopisi,
-12 adet vesikalık fooğraf
-İkametgah senedinin 2 adet fotokopisi,
-Sürücü Ehliyet belgesi,
-Sağlık raporu,
-Emniyet müdürlüğünden sicil kaydı

-Anne babadan Helallık.

Lise diploması,
-1 adet masaüstü bilgisayar,
-Sağlam bir kafa,
-Haftanın 7 günü ve 24 saati,gerektiğinde yılın 365 günü ve 52 haftası,
-Bir adet 15m2 oda,odaya yakın bir tuvalet ve her an çay demlemeye ve aperatif gıdalar hazırlamaya müsait mutfak,
-19 inch monitör,
-Hızlı bir internet bağlantısı,
-Sizi seven kullanıcılar,
-Bir adet admin,
-Karizma...
-Şık bir imza
-Emsali görülmemiş bir avatar,

Eğer bütün bu şartları Kabul ediyorum,Moderatör olmaya hazırım diyorsanız Lütfen sıraya giriniz.

islamiforumlar.net size yeterharikaa
Dini bilgi ve doğru paylaşım için hep birlikte dgüüll,.

Sitemizde Moderatör olmak isteyen kardeşlerimiz
isaret.gif

BURADA
konu açıp müracat edebilirler

Deruni

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Hocam desenize daha cook firin ekmek yemek lazim...çokk kommikk

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Sağlam bir kafa Sağlam sinirler ve SABIR kupu dolu muhabbetler,iyi iletisim ve bolca hosgoru ekleseniz iyi olur.

Deruni

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Sağlam bir kafa Sağlam sinirler ve SABIR kupu dolu muhabbetler,iyi iletisim ve bolca hosgoru ekleseniz iyi olur.
Evet cok haklisiniz hocam herkesin harci degil bunlar... mashAllah tumu ve fazlasi sizlerde mevcut. Rabbim sizlerden RAZI olsun.
Niyetlenir gibi oldum, lakin biraz!saskn.. gozum korktu.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Evet cok haklisiniz hocam herkesin harci degil bunlar... mashAllah tumu ve fazlasi sizlerde mevcut. Rabbim sizlerden RAZI olsun.
Niyetlenir gibi oldum, lakin biraz! gozum korktu.
Deruni kardesim lutfen gozunuz korkmasin bunlar sadece isin teknik ve teferuatlari..
Koruyucu Aile olmak icin oyle complicated karisik, zorlu bir donemec yaparlarki insanlar hizmetten korkar olurlar..
oysa koruyucu aile olmak icin sadece Gonul dolu sevgi,sabir merhamet insanlik, azim ve birazda emek ve fedakarlik gerekli...
bunlar olmadiktan sonra universitte mezunu da olsan ne fayda..
burda da ayni sartlar gecerli.teknik konular hersey zaman ile ogreniyorsunuz ben halen bir cok konuda cahilim ama Hamd olsun Allah RIZASI icin Hizmet askimiz varsa herseyimiz tamam dir demektir..ve Ben sizde samimiyet ile bunu gormekteyim..

Deruni

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Cesaretlendirdiginiz icin cok tesekkur ederim Gonul sizim hocam, Allah (c.c) sizden razi olsun.

Samimiyetle, eger bir faydam dokunacaksa seve seve elimden geleni yapmaya hazirim, lakin benim herhangibir forum tecrubem yok maalesef...
Teknik konularda (meslegim geregi) fena sayilmam fakat, sizler gibi engin bir ilim ve fikih bilgim de maalesef yok...hy.. sizin gibi hocalarimdan ne ogrensem kardayim,
Rabbim hepinizden razi olsun.duaa..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Cesaretlendirdiginiz icin cok tesekkur ederim Gonul sizim hocam, Allah (c.c) sizden razi olsun.

Samimiyetle, eger bir faydam dokunacaksa seve seve elimden geleni yapmaya hazirim, lakin benim herhangibir forum tecrubem yok maalesef...
Teknik konularda (meslegim geregi) fena sayilmam fakat, sizler gibi engin bir ilim ve fikih bilgim de maalesef yok...hy.. sizin gibi hocalarimdan ne ogrensem kardayim,

Deruni kardesim inanin benim de Forumlar hakkinda bir bilgim yoktu.. herseyi zamanla ogreniyoruz.. ama herkesin belli bir konuda yetenegi ve bilgisi vardir..
baskanimiz bilir..Teknik konulardan hic anlamam..ama insan psikolojisinde oldukca bilgiliyim Hamd olsun...
yani bir tarafin nimetti, fazlaligi diger eksigide kapatirabiliyor yeterki insan da azim ,hizmet Aşki ve Muhabbet..
burada bulunmamizin bir gayesi olsun..
mesela benim en cok sevdigim burada yazan kardeslerimin,en iyi yönlerini ortaya çıkarip onlari aktif edebilmek.. bir iyilige ve guzelige vesile olabilmektir...
sürekli olarak hayır işleyen, hayır işleten, hayra vesile olan, iyiliğe ve güzelliğe aracılık eden bir insan olabilmek...
her yerde fitne,fesadlik şeytan at koştururken,Din kardeslerimize ;

"Asra yemin ederimki insan gerçekten ziyan içindedir.Bundan ancak iman edip iyi ameller işleyenler,birbirlerine hakkı tavsiye edenler
ve sabrı tavsiye edenler müstesnadır." ayetlerini hatirlatabilmek...iste bunun icin islamiforumlar.net ailesinde variz!!

"Sizin en hayırlınız,insanlara en faydalı olanınızdır."
Hadis-i Şerif

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
lakin benim herhangibir forum tecrubem yok maalesef...
Birzamanlar benimde yoktu kardeşim ama buraya kadar yükselmeme vesile olanlardan allah razı olsun,
bu aleme ilk adım attığımda bizim ilçenin adını taşıyan ve yöneticisi olduğum sitede kulakları çınlasın melal kardeşim beni öğretmek için az çekmedi benden ve şimdi ben övünmek gibi olmasın allah'ın izniyle 6 siteyi birlikte götürüyorum
Yani, allah'ın izniyle insan istedikten sonra başaramayacağı birşey yoktur.

He birde şu, ''sizler gibi engin bir ilim ve fıkıh'' derken ben kapsama alanı dışındayımutngc..

Deruni

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz

Deruni kardesim inanin benim de Forumlar hakkinda bir bilgim yoktu.. herseyi zamanla ogreniyoruz.. ama herkesin belli bir konuda yetenegi ve bilgisi vardir..
baskanimiz bilir..Teknik konulardan hic anlamam..ama insan psikolojisinde oldukca bilgiliyim Hamd olsun...
yani bir tarafin nimetti, fazlaligi diger eksigide kapatirabiliyor yeterki insan da azim ,hizmet Aşki ve Muhabbet..
burada bulunmamizin bir gayesi olsun..
mesela benim en cok sevdigim burada yazan kardeslerimin,en iyi yönlerini ortaya çıkarip onlari aktif edebilmek.. bir iyilige ve guzelige vesile olabilmektir...
sürekli olarak hayır işleyen, hayır işleten, hayra vesile olan, iyiliğe ve güzelliğe aracılık eden bir insan olabilmek...
her yerde fitne,fesadlik şeytan at koştururken,Din kardeslerimize ;

"Asra yemin ederimki insan gerçekten ziyan içindedir.Bundan ancak iman edip iyi ameller işleyenler,birbirlerine hakkı tavsiye edenler
ve sabrı tavsiye edenler müstesnadır." ayetlerini hatirlatabilmek...iste bunun icin islamiforumlar.net ailesinde variz!!

"Sizin en hayırlınız,insanlara en faydalı olanınızdır."
Hadis-i Şerif

Hayirli geceler,

"...fitne,fesadlik şeytan at koştururken..." benim de bu siteyi bulmam ve uye olmamin nedenlerinden biri de bu tur seylerden kacis...ve eger zerre kadar bir faydam dokunacaksa ne mutlu bana.

"azim ,hizmet Aşki ve Muhabbet..." hamd olsun azimliyimdir ve cabuk ogrenirim. Lakin, korkum cahilligim...O halde, hocam sizden yardim alabilir miyim? Siz insanlari gercekten de cok iyi cozuyorsunuz, beni de az cok cozmussunuzdur :)
Forum konulari cok genis, benim forma ne gibi bir faydam olabilir noktasinda yol gosterebilirseniz cok mutlu olurum.

Deruni

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Birzamanlar benimde yoktu kardeşim ama buraya kadar yükselmeme vesile olanlardan allah razı olsun,
bu aleme ilk adım attığımda bizim ilçenin adını taşıyan ve yöneticisi olduğum sitede kulakları çınlasın melal kardeşim beni öğretmek için az çekmedi benden ve şimdi ben övünmek gibi olmasın allah'ın izniyle 6 siteyi birlikte götürüyorum

He birde şu, ''sizler gibi engin bir ilim ve fıkıh'' derken ben kapsama alanı dışındayımutngc..

Bana cesaret verdiginiz icin Allah (c.c) sizlerden razi olsun.

Kendinize haksizlik etmeyin, cok guzel yazilarinizi okudum.duaa..

Hayirli geceler...

BEDİR MUHAMMED ALİ

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
selam sana ekrem kardeşim . allahın rahmeti üzerimize olsun . duydumki moderatör alınacakmış. maşallah genç arkadaşlara ihtiyaç var. deruni kardeşim inşallah bu işin hakkını verecektir biz inanıyoruz. benim bir dilekçem vardı sitemizde denge 99 olarak . uzun zamandır bir haber alamıyorum . eğer bu dilekçemle ilgili bir haber varsa haber verirseniz resmi olarak bende site içinde gerekli konularda insanları fahri doktora ünvanı ile her konuda görüş ve bilgilerimi tebliğ etmek isterim. çünki sizleri seviyorum. bir yıldız gibi kayıp gitmek istedim gecelerinizden. lakin güneş batmadı şafakla akşam kardeştir aeo

Deruni

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Allah (c.c) razi olsun Bedir Muhammed Ali hocam,
Sizin gibi engin bilgileri olan hocalarimiz dururken bize ne hacet, saygilar.

Hayirli gunler..

BEDİR MUHAMMED ALİ

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
bizim duamız sizin veya ekrem kardeşimin veya serdar kardeşimin ,gönülsızım kardeşimizin gözlerimizin muheymin esmasından onları takip ettiğimizi belirtmekti. bundan sonra bedir abinizin sizinde yazı ve görüşlerinizi gözlem altına aldığını rıza makamında bir kusur olursa sizi uyaracağını hal kardeşiniz olarak hakkımız var . tevazu hırkanı giy görevini üslen benim duam sizinle . çünkü bizim sizlere ihtiyacımız var . göçer olduk bu alemden. kabri beden bilenlerle aeo

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
bizim duamız sizin veya ekrem kardeşimin veya serdar kardeşimin ,gönülsızım kardeşimizin gözlerimizin muheymin esmasından onları takip ettiğimizi belirtmekti. bundan sonra bedir abinizin sizinde yazı ve görüşlerinizi gözlem altına aldığını rıza makamında bir kusur olursa sizi uyaracağını hal kardeşiniz olarak hakkımız var . tevazu hırkanı giy görevini üslen benim duam sizinle . çünkü bizim sizlere ihtiyacımız var . göçer olduk bu alemden. kabri beden bilenlerle aeo

"bundan sonra bedir abinizin sizinde yazı ve görüşlerinizi gözlem altına aldığını rıza makamında bir kusur olursa sizi uyaracağını hal kardeşiniz olarak hakkımız var . "

amena ve sadakna!!iste simdi HAKKI soylediniz..
duaa..

Damla Ylmz

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
harikaa

Bu kadar insani bilgilendirip ayriyetten guzel sekilde fikir veriyorsunuz. takdir ediliyorsunuz bilin brrvo Biri gelip yardim istiyor veya soru soruyor, icim rahatladi deyip ayriliyor. Bos seylerle ugrasmiyorsunuz en azindan insanlara yol gosteriyosunuz boyle bir zamanda sizin gibi duyarli insan ne yazikki cok az. Allah razi olsun hepinizden:)

Deruni

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz

Allah (c.c.) razi olsun hocam, sizin dualariniz bizimle olduktan sonra... duaa..
Elbette ki hakkiniz var, benim (bizler) gibi henuz ogrenmenin esiginde biri icin siz gibi, Gonul sizim hocam gibi, Ekrem hocam ve Serdar hocam dibi degerli insanlarin yol gostermesine, uyarilarina, elestirilerine cok cok ihtiyacimiz var.
Rabbim utandirmaz insAllah diyip ve Bismillah diyip formu dolduracagim...

Gorelim Mevlam neyler, neylerse guzel eyler

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
selam sana ekrem kardeşim . allahın rahmeti üzerimize olsun . duydumki moderatör alınacakmış. maşallah genç arkadaşlara ihtiyaç var. deruni kardeşim inşallah bu işin hakkını verecektir biz inanıyoruz. benim bir dilekçem vardı sitemizde denge 99 olarak . uzun zamandır bir haber alamıyorum . eğer bu dilekçemle ilgili bir haber varsa haber verirseniz resmi olarak bende site içinde gerekli konularda insanları fahri doktora ünvanı ile her konuda görüş ve bilgilerimi tebliğ etmek isterim. çünki sizleri seviyorum. bir yıldız gibi kayıp gitmek istedim gecelerinizden. lakin güneş batmadı şafakla akşam kardeştir aeo
Eleyküm selam bedir agam, allahın rehmeti tüm iananların üstüne olsun inş.
Evet hocam, kimden dymuşsanız doğru duymuşsunuz, ben artık yoruldum eskisi kadar hızlı koşamıyorum,
gönül hocamız ise rüyalardan başını kaldıramıyor onedenle diğer konularla ilgilenecek eleman(lar)a ihtiyaç doğdu,
görüntülü ve basın organlarına ilan verdik ama milleti almış bir fesbuk merakı deruni kardeşimden başka kimse başını kaldırıpta ilanlara bakmıyor, deruni kardeşime bende inanıyorum onedenle gözleme altına aldım zaten.
Hocam Denge 99 başlıklı dilekceniz sanırım habire dosya altına giriyor onedenle bihaber alamadınız sanırım.
Hocam şaka biryana dilekceniz hakkında işin gerçeği şudur, aslına bakarsanız ben o dilekcenizde neyi ima ettiğinizi çözemedim he osmanlı tokatı vs gibi bir yazılarınız var o yazıyı şahsıma karşı kullandığınızı algıladıysamda nedemek istediğinizi anlamadığım için dilekceniz diğer dosyaların altına gitmekte,
Hocam ben birzamanlar bir konu açmıştım bilmem okudunuzmu, ( https://www.islamiforumlar.net/yonetimden-duyurular/2286-yeni-uyelerimize.html )
Bizim kimseye kastımız kin imiz yok, zaten olamaz, vebiz burada ne yapıyorsak huzur içinde allah rızası için yapıyoruz, veburadaki kardeşlerimizin bir çoğu pırlanta gibidir, ve biri gelirde bizim huzurumuzu bozmaya kalkışırsa buna osmanlı tokatı bile az gelir, ki huzur bozan kişi öz kardeşim dahi olsa anında banlarım işte bizde gönül sızım hocamla bu banlama olayına osmanlı tokatı diyoruz.
Dilekcenize anladığım kadar cevap verebildiysem neala, yok cevap bu değil derseniz ozaman sağ kolum size detaylı olarak açıklama yapabilir. Ruhul Emin...

:tüüh:,Biraz kısa cevap verdim herhalde

Üst Alt