Mübarek cumamız hayırlara vesile olsun inşallah...

gokhan22

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
cumamesaji12.jpg

Selamunaleyküm, esirgeyen ve bağışlayan alahın adıyla...
Şüphesizki o allah birdir, tektir, affedicidir en cömerttir, merhametlidir. Sizde bu mübarek günde bol bol dualar edin, tövbe edin. Şüphesiz ki bu mubarek günde karşılıksız kalmıyacaktır. Sadaka verin, maddi olarak veremeyen bilgi olarak versin sadaka sadece maddi anlamda değildir manevi anlamda da sadaka verilir bunu unutmayın. Din kardeşleriniz için dua edin, ölmüş komşu, akraba, eşiniz dostunuz için dua edin, peygamber efendimiz (s.a.v) in için, ashabeler için, evliyaullahlar için dua edin şüphesiz ki karşılığını görürsünüz. Bol bol zikir çekin, zikir çekmek zihni açar genişletir. Uyumayın ey müslümanlar cehennem var azab var. Bunlardan korkun hayır işleyin, cömert olun cimri olmayın, fikir paylaşın, selam verin, birbirinize sohbet edin, hal hatır sorun, dertlerinizi dinleyin, namaz kılın vaktim yok diyenler için sadece farzları kılın elinizden geldiğince kılın.

BİR GÜN BİR PADİŞAH ŞEHRİNDEKİLERDEN BİR ADAMA 24 ALTIN VERMİŞ HEDİYE OLARAK VE GÖNDERMİŞ ADAM CİMRİ İMİŞ BUNLARI HARCAMAMIŞ BİR İKİ GÜN SONRA ADAMI ÇAĞIRMIŞ GEÇEN VERDİĞİN ALTINLARDAN BİR TANESİNİ BANA VERİMİSİN GERİYE DEMİŞ ADAM DÜŞÜNMÜŞ DÜŞÜNMÜŞ...VEREMEM EFENDİM BAĞIŞLAYIN SİZ HEDİYE VERDİNİZ ONLARI BANA DEMİŞ ADAMDA BRE EY GAFİL SANA 24 ALTIN VERDİM SEN BİRİNİMİ VERMEKTEN ÇEKİNİRSİN DEMİŞ.BURDAKİ ANLAM PADİŞAH ALLAHUTEALA C.C ADAMDA KULU OLUYOR ALLAHIM C.C BİZLERE GÜNDE 24 ALTIN YANİ 24 SAAT VERİYOR BİZ ONA 1 SAATİ GERİ VERMEKTEN ÇEKİNİYORUZ.BU NASIL BİR İŞ GÜNDE BİR SAATTE BİZLERE CENNETİNİ GÜZELLİKLERİ İMANLA ÖLMEYİ NASİP EDİYOR. EY KARDEŞLERİM UYANIN ARTIK EN KÖTÜ İHTİMAL FARZLARINIZI KILIN ALLAHA DUA EDİN)ALLAH İKİ CİHANDADA GÜNAHLARIMIZI AFFETSİN İNŞALLAH TÖVBELERİMİZİ KABUL ETSİN İNŞALLAH.ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN HAYIRLI CUMALAR....

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Sağ olasın kardeşim doğru söylüyorsun bu fani dünyaya kaptırıp gidiyoruz nefsimiz aldatıyor bizleri, Allah gönül gözümüzü açsın hayırlı insanlarla, ağzı dualı insanlarla görüştürsün inşallah..
Allah razı olsun ...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Cumamız hayırlı, bereketli, huzurlu ve daim olsun...Allah daha nice cumalara ulaştırsın bizleri; iman aşkıyla, peygamber muhabbetiyle inşallah...

Hasbünallahu ve ni'mel vekîl..
Lâ havle velâ kuvvete illâ billâhil
Lâ ilâhe illâ ente sübhâneke innî küntü minez zâlimîn..

Elhamdülillahi Rabbil âlemîn
Essalâtu vesselâmu aleyke Ya Resulallah
Essalâtu vesselâmu aleyke Ya Habiballah
Essalâtu vesselamu aleyke Ya Seyyide'l evvelîne ve'l âhirîn

acilangul1

Üst Alt