Mustafa Cilasun'a Geçmiş Olsun dileklerimiz

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Bu notu aynı şekliyle bir sitede gördüm... Mustafa Cilasun, bir süredir aramızda yoktu, bu nedenle bu notun doğru olduğunu düşünerek sizlerle paylaşıyorum...

Türkiyemizin güzide sair ve yazarlarindan Mustafa Cilasun hocamiz, ani rahatsizligi nedeniyle hastaneye kaldirilmistir, sizlerden dua beklemektedir.

DÜN GECE ANİ GELİŞEN RAHATSIZLIĞINDAN DOLAYI 11 SAATLİK SÜREN AMELİYATIN ARDINDAN YOĞUN BAKIMA KALDIRILMIŞTIR.SELAM EDER VE SİZ DEĞERLİ OKUYUCULARINDAN VE KALEM ARKADAŞLARINDAN DUALARINIZI BEKLERİZ.SELAM VE DUA İLE...
İSMAİL CİLASUN (OĞLU)

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Değerli üstadımıza geçmiş olsun, allah acil şifalar versin inşallah.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
İslamiforumlar.net Ailesi olarak, Mustafa Cilasun Kardeşimize Allah c.c dan acil şifalar diliyoruz.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİN..Cook uzuldum..Ben de kac zamandir Ustadin o guzel şiirleri yok diye merak ediyordum...
Allah cc. Yar Ve Yardimcisi olsun.. Dualarimizda Ona Yer verelim..ins.

Elifgül

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Şimdi okuyunca üzüldüm.Rabbim şafi ismi hürmetine şifa ihsan etsin..

Firariyim

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Rabbim acil şifalar versin, çok üzüldüm duadayız bizde hatırımıza geldikçe inşallahuRahman..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Mustafa Cilasun Hocam Hoşgeldiniz

hosgeldiniz.gif

Selamun aleyküm arkadaşlar
Çok güzel şiirleriyle okuyanların yaralarına dokunan değerli hocamız gelmiş... hoş geldiniz değerli abim..
Sayın ustadım, hoş geldıniz.
Sizi burda islamiforumlar.net ailesi olarak tekrar gormek ne kadar güzel. Hayırlı paylasımlarıniz olsun ins.
Hocam simdiye kadar nerde idiniz? Saglik durumunuz hakkinda duyduklarimiz dogru mu idi.. Sizleri ve siirlerinizi özledigimizi belirtmek isterim..
İyi ki geldiniz iyi ki varsiniz. Getirene Hamd olsun..

acilangul1

Mustafa CİLASUN

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Eyvallah efendim, her halde yaşlılığımdan olsa gerek ki şimdi fark ettim bu sayfayı ve değerli dostların hissiyatlarını. Çok teşekkürler ediyorum ve Rabbime hamt ederek, en kalbi selam ve muhabbetlerimle minnet duygularımı teslim eyliyorum...

Üst Alt