• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada bakkal görmek

cengiz

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada bakkala gitmek rüyada bakkal görmek rüyada bakkal dükkanı görmek
Selamün aleyküm, rüyamda bir bakkalın önünde duruyorum, çocuklar var benimle konuşmuyor. Sonra içlerinden bir tanesi bana neden böyle yürüdüğümü soruyor, bende ona daha önce rahatsızlık geçirdiğimi anlatıyorum. Gerçek hayatta da böyle oldu, bir süre yatalak kaldım. Daha sonra beni görmezden gelip bakkala giriyor, bende bakkala girecem yalnız bakkalın kapısında demir gibi bir şey var parmaklıklı, onların arasından zar zor geçiyorum bakkala giriyorum içeri... Rüyanın devamında bu seferde sanki oyun oynuyormuşuz gibi geliyor bana, yine dar bir delikten geçiyorum çok zor çıktığımda bahçeli bir yere çıkıyorum, orada halam var sonradan halamın kızı geliyor bana karşıda bir sandık olduğunu söylüyor ve onu bana veriyor. Sandığı almaya gidiyorum tahta kapakları olan bir dolabın içinde eski evlerde olan dolaplardan, dolabı açıyorum sandık küçük iki tane mücevher kutusu gibi ve çok güzel süslü yalnız elime aldığımı biliyorum açıp açmadığımı hatırlamıyorum. Gördüğüm rüya budur sayın hocam yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim mevlam sizlerden razı olsun...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam, rüyaniz Hayr olsun
Rüyada bakkal görmek ;
Tarafsız biri olduğunuza ve herkes tarafından sevildiğinize, iyi insan, adaletli kimse, bilgili bir kişi olduğunuza işarettir.

"bende bakkala girecem yalnız bakkalın kapısında demir gibi bir şey var parmaklıklı, onların arasından zar zor geçiyorum bakkala giriyorum içeri..."
maddi, manevi ihtiyaclarinizin karşilanmasi icin arada bir engelin olmasina..
Bu ENGEL nedir..?
Bazen nefsinize ya da kibrinize mağlup olmaniz.. geçmişte yaşadığınız güvensizlik, kırgınlık olmasin....hy..
kendi kendime engelim!!Tam onu aşıyorum derken, bu sefer sana takılıyorum....
benim engelim kendi korkularım gereksiz yaşadığım sıkıntılarım ,kendime olan güvenimi çok çabuk kaybetmem vs.. olmasin...:bilmemm:.
hayatımdaki en büyük engel benim
birşeyler yapmak istedğim zaman mantığın, korkuların, elalem neder duygusunun arkasına sığınan benden başkası değil.
Benim en büyük engelim ya hemen vazgeçmem ya da asla vazgeçemem. Hayatta nelerden vazgeçeceğimi nelerden vazgeçemeyeceğimi irademle belirleyemiyor olmam,
beni en çok engeleyen zayıf yönüm...
kendi etrafıma ördüğüm o kalın duvarı yıkmayı bir türlü başaramadım.ama herşeye rağmen mücadeleye devam...

Bakkala gitmek, bakkaldan alışveriş yapmak;
gerçek hayatınızda karşılanmamış Maddi, manevi ihtiyaçlarınız olduğunu simgeler.
Başladığınız bir iş yada projede veya ilişkinizde kırılma noktasına gelmiş olduğunuzu, acilen yeni bir şeyler yapmanız gerektiğini gösterir.
UNUTMAYIN...müslüman bi delikten 2 kez geçmez...

Rüyada Mücevher Kutusu Görmek; Rüya sahibinin bir iş teklifi alacağına ve
görüşmeye gideceğine delalet eder
Her zorluğun yanında bir kolaylık vardır (İnşirah, 94/5)
Selametle..

cengiz

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
selamün aleyküm.
cumanız mubarek olsun hocam.
gerçekten çok teşekkür ederim yorumunuz için beni ben bu kadar iyi anlatamazdım gerçektende bahsettiğiniz gibi kibirim ve geçmişteki hatalarım ve birazda toplumdaki ön yargılı insanlar yüzünden karamsar bir insan oldum engel bencede bu.. Allah c.c. razı olsun sizden...

Üst Alt