• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada ceviz ağacı görmek

aykaniki

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada ceviz toplamak, rüyada ceviz ağacı görmek, rüyada ceviz yemek tabiri.
Selamun aleykum, ben bir ruya gordum ruyamda buyuk bir ceviz agaci gordum ve yanimda genc bir erkek vardi. Ceviz agacindan ceviz kopardim lakin ceviz kurumustu yani yas degildi, elimle kirdim icinden cevizi aldim, yedim curuk degildi. Sonra bu yanimda duran erkek beni kucagina aldi kostu. Arkamizdan siyah kedi kopek kovaliyodu lakin benim icim cok rahat idi kendimi mutlu sevincli his ediyordum, sonunda bekledigim an buydu diyodum. Ruyami cok merak ediyorum lutfen anlamini soyleyin rica ediyorum.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun..
Rüyada ceviz görmek;
çevrenizde bulunan art niyetli kişilerle yorumlanabilmektedir..Temkin ve tedbir Ya hu..

Nasreddin hocaya atfedilen şu fıkrayi cok severim..
Çocuklar, mahallede birbirlerine girmişler. Ele geçirdikleri bir kucak cevizi bir türlü bölüştüremiyorlarmış.
Kavganın kızıştığı bir sırada Hoca da oradan geçiyormuş. Çocuklar koşarak ona başvurmuşlar:
- “Hoca Efendi, ne olur, şunları bize güzelce bölüştürüver!”
Hoca geçmiş cevizlerin başına:
- “Çocuklar demiş, Allah taksimi mi istersiniz, yoksa kul taksimi mi?”
Çocukların hepsi birden:
- “Allah taksimi, Allah taksimi!” diye bağırmışlar.
Bunun üzerine Hoca bir avuç ceviz alıp bir çocuğa vermiş. Arkasından iki cevizi bir başkasına, birkaç avucu ötekine, beş altı taneyi berikine… Bazı çocuklara da hiç vermemiş.
Çocuklar Hoca’ya itiraza başlamışlar.
- “Bu nasıl taksim Hoca Efendi, haksızlık ettin!” demişler. Hoca da:
- “Çocuklar, siz benden Allah taksimi istemediniz mi?… Allah taksimi böyledir. O, dilediğine az, dilediğine çok verir, hiç vermediği de olur, herkes kısmetine boyun eğer!”

Kendinizi değiştirin Kendinizi ..Kendini değiştir ki hayattin değişsin...Kendini değiştir Kendini..!!Kendini değiştir ki hayattin değişsin...
selametle..

aykaniki

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleykum, cok tesekkur ederim ruyami yorumladiginiz icin. Lakin ruyamda baska seylerde gordum, yani bildigim kadariyla ruya gelecegin habercisidir derler. Bende sizin yazdiklarinizdan sunu anladim, ileride zor zamanlar yasayabilirim ve kendim bir yol bulmaliyim, kendimi degisdirmeliyim. Evliyim ve zor anlar yasiyorum belkide tam olarak bunla ilgili, tesekkurler.

Gönül sızım...
https://www.islamiforumlar.net/ruya-yorumlari-bolumu/32925-ben-soyledim-soyleyecegimi.html

Üst Alt