• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada göğüs görmek ne demektir?

Zümrüdü Anka

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada erkek göğsü görmek, rüyada göğüs görmek ne demektir?
Selâmün Aleyküm, Subhanallah dün gece rüyamda bir erkek göğsü görüyordum. Ama çok güzeldi böyle beyaz ve omuzdan diger omuzuma ve diğer (normalde gögsumde o kadar kıl yoktur) her yere kıllar müthiş güzel dağılmıştı. Subhanallah bu benim göğsüm mü diyordum.Çok merak ettim gerçekten.Merakla bekliyorum.

Not:Sayın hocam dediğiniz gibi yatmadan duaları okuyorum. Salavat getiriyorum. Allah'ı zikrederek uyuyorum ve yatsı namazını kılıp uyumaya sünneti uygulayarak uyumaya özen gösteriyorum...Selam ve dua ile.Saygılarımla

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam, Subhanallah rüyaniz hayr olsun
rüyada ki erkek göğsü sizin olup ile olmamasi ile farklı yorumu olur..
Rüyada göğüs görmek;
rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında güvenilirliği ve dürüstlüğü ile bilinen, emanete ihanet etmeyen,
sözünün eri, ibadetini hiç aksatmayan, yalan dolan bilmeyen bir kişi olduğu için insanlar tarafından çok sevildiğine,
başı sıkıştığında insanların yardıma koştuğuna, kendisini ve kalbini Allah yoluna adadığına yorumlanır

Rüyada göğüs kılı görmek;
erkek için güç ve kudrete, makam ve rütbeye, kadın için üzüntü ve kedere işaret edilir..

Subhanallah bu Sizin göğsünüz mü yoksa olmak istediğiniz insan mi...?
Gerçekten olmak istediğiniz kişi misiniz?olmak istediğiniz kişi olun....

Olmak istediğiniz insan gibi mi davranıyorsunuz yoksa tamamen kendi kişiliğinizi mi yansıtıyorsunuz?
Büyüme istikrarlı, ileri, ya da daima yükselen bir süreç değildir. Gerçek bir sıçrama yaşamadan önce iki adım ileri bir adım geri ilerlediğiniz bir süreçtir.......
selametle..

Üst Alt