• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada işe girmek

İLiM DiLeNcİsİ

Rüyalar aleminden
Süper Mod
rüyada işe başlamak rüyada işe alınmak rüyada iş bulmak rüyada işe girmek görmek

Rüyada işe girmek, iş bulmak, genel anlamda olumu gelişmeleri, bazı durumlarda da yeni bir yuva kurulacağını müjdeler.

Rüyanın ayrıntılarına yeni bulunan işin nasıl bir iş olduğu görülmüşse tabiri şöyledir: iş kolay ve hafifse kolaylık, zor ve ağırsa sıkıntı ve zorluk habercisi olarak tabir edilir.

İşe girmek veya iş bulmakla ilgili rüyalar, yüzeysel ve tek başına, mutluluk, sevinç, hayattaki olumlu gelişmeler, müjdeler, karşılaşılacak süprizler, mutlu bir yuva, ağız tadı ve huzur olarak tabir edilir. Ancak yorumlara, varsa rüyadaki diğer unsurlarıda eklemek ona göre tabirlemek daha sağlıklı olacaktır.

ozkn

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada işe girdiğini görmenin tabiri nedir?

rüyada işe başlamak tabiri rüyada yeni işe başlamak rüyada işe girmek

es-Selam-u Aleyküm.
Hocam rüyamda bir yere masa başında bir yere oturmuş işe başladığımı gördüm. maaş veriyorlar ve bir kaç aylık ikramiye vereceklerini de belirtiyorlar. Ben de herhalde yeni işe başlayacağım için ve kendi evimi kurduğumdan bana ikramiye verecekler diye düşünüyorum.

Size zahmet olmazsa tabirini yapabilir misiniz?
İnternette baktım. Rüya anlatıldığında ilk tabir bağlayıcıdır diye bir ilim öğrendim. Bu konuda ne dersiniz? onu da söylerseniz sevinirim.
Allah'a emanet olun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam rüyaniz Hayr olsun..
rüyada işe başlamak ;Rüya sahibi için mutlu ve güzel günler yaşamaya işaret eder.
İşe girmek, rüya sahibi için hayatın, kendi istediği yönde şekillenmesine, Maddi manevi her şeyin yolunda gitmesine ve rüya sahibinin hayatının gönlüne göre bir yaşam sürmesine delalet eder.
hayatınızda Önceliklerinizi Belirleyin..Bu hayatta bizim ne derecede stres altına gireceğimizi belirleyen seçimlerimizdir...kendi kendinize stress yaratmayin..
Yaşamınıza bakışınızı bir daha gözden geçirin..
Bir zahmette iki rahmet ,iki murad selametle...

Nrtkdr

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Ruyada yeni bir ise baslamak

Selamun aleykum hocam, ben ruyamda iskurdan ise aliniyordum alindigim yerde hastaneydi, biz 3-4 kisiydik alinip alinmadigimizi ogrenmek icin arkadaslardan biri mudure gidiyordu daha sonra geldiginde bana benim meslekten de isimin oldugunu soyluyordu. Alakasi olmasada makineyle ilgili bir mevzuda gecti sanki. Benim yapmam gerekiyormus gibi bende baya seviniyordum tabiriniz icin simdiden Allah razi olsun.

Üst Alt