• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada medineye gitmek

pinar1

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada medineyi görmek rüyada medineye gitmek rüyada medine görmek rüyada mekke medineye gitmek

Merhaba ben pınarin görümcesi funda. Rüyada medineye gittiğimi gördüm. Sizinle rüyami paylasmak istiyorum yorumlarsaniz cok sevinirim.Rüyamda medine de hacilarlarla arabayla mekke ye gidiyorum.Yüksek bir tepedeyim yanimda bir erkekle hacilara bakiyoruz.Hacilar ikindi namazi kiliyorlardi namaz kilanlarin yarisi erkek, yarisi carsaflı bayandi. Daha sonra yarisi gidiyordu.Bende diyorum ki, keske benimde umre cekilisinde adim ciksaydi.Sonra beni cagiriyolar medine arabasi kalkiyor diye bende gidiyorum medine mezarlikkarinin yanindan geciyordum.Yanimdaki erkege diyorum ki, mezarin basucunda ve ayak ucunda tahta olanlar kadin sadece basucunda tahta olanlar ise erkek mezari.Üc kisi ordaydi ve onlar ölüyordu bende diyorum ki, onlar umreye gelmis ölüyolar, ben neden ölmüyorum. Ölenleri mezara koyuyolar ve bana haber geliyor, umreye gitmek icin adin cikmis cok seviniyordum.Hayirli aksamlar.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba Funda..Rüyaniz Hayr olsun..
Rüyada mezar görmek İnsanın iç dünyası manevi hayatıyla ilgili mesajlar verir..dünyanızda dengeyi sağlayamadığınızı, manevi gelişiminizi tamamlama yolunda önemli isteğiniz;
olduğunu ancak bazı sebeplerle bunu sağlayacak adımları atamadığınızı ve huzura erişemediğini simgelemektedir.

Peygamberimizin (s.a.v.) aydınlık şehri olan Medine’yi görmek yahut oraya girmek, din ve dünya ile ilgili birçok hayır ve iyiliklerin meydana gelmesine;
Medine’yi görmek güzel geçime, emniyet ve güvene, rahmet ve mağfirete, üzüntüden ve diğer sıkıntılı durumlardan;
kurtuluşa Allah-in izni ve bir vesile ile ermenize yorumlanir...Allahu Alem selametle...

Üst Alt