• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada mesajlaşmak

Nenom

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada mesajlaştığını görmek rüyada mesajlaşmakrüyada mesaj almak atmak okumak
Selamın Aleyküm, hayırlı sabahlar. Izninizle hemen rüyama başlamak istiyorum. Hayır olsun İnşaAllah rüyamda güya biriyle telefondan mesajlaşıyorum bu kişi babamın dayısı çıkıyor. Bende bunu öğrenince artık kendisiyle mesajlaşmak istemediğimi mesaj olarak atıyorum. Meğerse başkasıda konuşuyormuş gelip beni alıyorlar, diğer kadının bedenini görüyorum , mesajlaştığım kişiyi sevdiğini söylüyor bende "tamam işte bırakın beni ben sevmiyorum o kişiyi sevenide varmış ben zaten onunla konuşmak istemediğimi söyledim" diyorum ama nafile o kişiyi seven kadın dururken benim yanıma getiriyorlar o adamı ama babamın dayısı değil başka bir adam yüzünü göremiyorum. Bunun öncesinde evliya yada şeyh gibi bir âlim geliyor beyazlar içinde önünde secde eder gibi eğiliyorum ve Allah'ı içimden anıyorum sadece Allah'aböyle secde edilir diye. Birden babamın amcasıoğlu yanımda beliriyor o sırada âlim olan kişide nikahımızı kıymaya başlıyor. Babamın amcası oğlu yanağını benim yanağıma yapıştırıp sorular soruyor amacı ağzımdan evet çıkması böylece nikahımın kıyılmış olması. Bende ısrarla istediği cevabı vermiyorum hatta bana "söyle Deniz zorla nikah kıydırılırmı?"diye soruyo bende "kıydırılıyor işte" diyorum ve yanağını iyice bastırıyor sakalları canımı acıtıyor. Bende elinden kurtuluyorum bazı kişiler var o anda 'annem,halam' gibi. L koltuklar var onların arkasına geçiyorum adam diğer tarafta kalıyor ben ısrarla hayır istemiyorum diyorum. Annem ve halamın da bir rolü vardı ama hatırlamıyorum. Ayrıca evlendirilmek istediğim insanın üstünde penye vardı ve parlıyordu sanki. Şimdiden çok teşekkür ederim. Allah razı olsun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam hayırlı sabahlar rüyaniz Hayr olsun..
Rüyada mesajlaşmak görmek;
Bir kişi doğru yerde, doğru kişiler ile ,doğru konuşamıyorsa,mesajlaşmiyorsa demek ki; yanlış yerde, yanlış kişilere ,yanlış konuşuyor ve mesajlaşiyor demektir.

günlük yaşamda güven sorunu, kendine güven sıkıntısı içinde olduğunuzu gösterir. Bu kendine güven sorununu aşmak için bir şeyler yapmanız gerektiğine yorumlanır.

Rüyada zorla nikah kıydırılırması;
Aradığınız kişiyi,Aşkı ,yanlış yerde arıyor olmaniza,
kişisel gelişiminize mani olan bir şey yada durum olduğunu işaret eder.bu durumu tespit edip, çözmeniz gerektiğini gösterir.selametle..

Üst Alt