• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada Ölümü Beklemek

yakupnwo

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada öleceğin anı beklemek, rüyada kendi ölümünü beklemek.
Esselamun Aleykum Vereahmetullahi Veberekatuhu, Rüyam öyle bir rüyaydı ki, kendi ölümümü bekliyordum. Zerre kadar rüya olduğuna ihtimal vermiyordum. Tıpa tıp gerçek, nerdeyse hiçbir fark yok. Rüyama göre ölümüme 2, 3 saat civarı kalmıştı ve ben öleceğimi biliyordum. Çok fazla bir korkum yoktu. Ölümüme bir kaç saat kala bazı kimseleri gördüm ve onlarda biliyordu öleceğimi. Acayip bir rüyaydı. Bir yere giderken sevdiğim kızı da orada görmüştüm. Hafif üzgün bir şekilde bana baktı. (belki manasıyla alakalıdır diye söylüyorum.) Ölümüme az bir süre kala otobüse bindim. Çok geçmeden indim. Kendime ben niye hala ölmedim? Dedim. Sonra öldüm mü, ölmedim mi hatırlamıyom. Çok tuhaf, çok gerçeğe yakın bir rüyaydı.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykumselam Ve reahmetullahi Veberekatuhu, Rüyaniz Hayr olsun
rüyada kendi ölümünü beklemek;
Rüyanız gerçek hayatta büyük bir hayal kırıklığı yaşadığınızı ve bunun etkisini üzerinizden henüz atamadığını veya umutlarınızın azalmasına sebep gelişmeler içinde olduğunuzu simgelemektedir..
-Bazen de bilinçaltı ,ölüme hazır olmadiğinizi hissetmeniz ve düşünmenizden kaynaklanıyor olabilir..

Günümüzde hiç kimse ıssız bir adada tutsak değil artık. Hâlbuki bizler gerçek tutsaklığı ruhlarımızda yaşıyoruz.
Ölmeden önce kendisini hesaba çekenlerden,,ölmeden önce ölenlerden, Hakka iman ile erenlerden Olmamız duasi İle

Hayatımızı işgal eden bunca bağımlılığımız varken ( Karı kız ,Sahte aşklar, para, sigara, tenbellik, zevk, sefa,moda, tel, ipod, Pc, vs. )gerçek özgürlüğe ulaşmamız çok zor fakat imkânsız değil. İyisi mi bizler işe önce küçük tutsaklıklarımızdan kurtulmaya çalışarak başlayalım. Ölmeden önce ölenlerden olmadan önce,
ölmeden önce yaşayanlardan olalım.
Hayra ve selametle...

Üst Alt