• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada örtünmek

durgun

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada örtmek örtünmek rüyada başını örtmek rüyada kapanmak rüyada örtündüğünü görmek rüya örtünmek görmek
Selamun aleyküm, eşimle beraber siyah jipe benzer bir arabayla parka gidiyoruz. parkta başı örtülü kadınlar vardı.aralarında annemi de görüyorum, annemin yanına gidiyorum. Annemle beraber başka kadınlar da vardi. (ben normalde basi acik bir bayanim)onları kapalı görünce ben de üzerime beyaz çarşaf alıyorum., başıma da beyaz bir başörtüsü ile iyice kapatıyorum. Kadınlar şimdi fatiha suresini okumamiz gerektiğini söylüyor. Ben onlar kadar iyi okuyamamaktan çekiniyorum.
hayırlı günler.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun..
Hayat Yolunda Umut ve hayal kırıklığı ile ilerlemenize yorumlanir..
insanı ayakta tutan şey umutlarıdır belki hayal kırıklığına uğradığında yine yıkılır fakat umut olmadan gözler ışığa ve yarina bakamaz..

Rüyada örtünmek; rızık taleb etmedeki sevincine ve onun için hasıl olacak yüksek makama tabir edilir
Rüyanızda kapandığınızı ve bundan mutluluk duyduğunuzu görmeniz, yaşamınızda bu yönde bazı değişiklikler olacağını simgeler..

hayatınızda bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız ;kendinizi ve yaşamınızı değiştirmeniz lazim olmasina yorumlanir...
Gerçeği arayan kişi, farkında olmadan kendini arayan kişidir. Arayan ve aranılanın bir olduğu gerçeği fark edildiğinde, arayış biter! hayırlı günler..

nsrn

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada örtündüğünü görmek, rüyada örtünmek yorumu.
Merhabalar, rüyamda aniden içime birşey doğuyor ve örtünme kararı alıyorum. Hemen gidip bir örtü ve bone bulup örtünüyorum. O anda annem yanıma geliyor ve ben artık örtündüğümü söylüyorum, çok kararlı duruyorum. Sonra bir arkadaş ortamına giriyorum. Birden aklıma üniversite öğrencisi olduğum geliyor ve ben örtüyle nasıl okula giderim, insanların içine nasıl çıkarım diyorum. Bir anlık pişmanlık duyuyorum sanki ama sonra yine aklıma Allah geliyor, ahiret geliyor, ölüm geliyor vazgeçiyorum tekrar. Rengini tam hatırlayamıyorum ama sanki mavi bir şaldı taktığım. Yorumlarsanız sevinirim, şimdiden teşekkürler…

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba, rüyaniz Hayr olsun
Rüyada örtündüğünü görmek;
Evlilik, hayrat, İffetli kadına, Allah'ın rızasını kazanmaya vesile olacak bir iş ,insan vesileye Yorumlanır.

"mavi bir şaldı taktığım"
Sevdiğiniz ve size hayır getirecek bir insanla evlenmeyede delalettir..Allahu alem.. hakkınızda her şeyin hayırlısı olsun.selametle..

Üst Alt