• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada servis yapmak

lizbon

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada servis yapmak.
Selamın aleyküm, iyi günler dilerim iyiysinizdir inşaallah. Ben akşamki rüyamı anlatmak isterim.L okanta gibi bir yer ve biz buranın işletmesini yapıyoruz heralde, masalar var ve ben kadınlı erkekli bir masaya servis yapıyorum. Masada yakışıklı esmer bir bey bana bakarak çok güzelsiniz vs bunun gibi bir söz söyledi iltifat etti, benimde hoşuma gitti. Sonra balkon gibi bir yerde servis yapıyorum yine bu sefer sadece erkekler var masada, onların masasına servis açmaya başlıyorum çatal, bardak, tabak, gibi bir şeyler getirip götürüyorum. Sonra da pek emin değilim ama akrabam biri hayal meyal eniştemi görür gibi oldum, bana bak masadaki adam sana aşık oldu sana nasıl bakıyor dedi, bende utandım hani nerde der gibi bakıyorum, o bana bakan kişide yine aynı beni beğendiğini söyleyen kişiydi ve bende aslında farkındaydım benden hoşlandığının bana beğenerek baktığının. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim. Allha emanet olun...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykümselam, size de iyi günler hamd olsun iyiyim Rüyanız hayr olsun.
Rüya da yemek servisi yapmak;
gerçek yaşamınızda yeni sorumluluklar, yeni roller üstleneceğinize bunun sizi mutlu edeceğine delalettir.

"aslında farkındaydım benden hoşlandığının bana beğenerek baktığını"
yaşamınızda yeni bir bir dönün noktasi geçirmeniz, bazı eski alışkanlıklarınızı ve düşünme yöntemlerini ya da davranışlarınızı değiştirmeniz gerektiğini gösterir...Ancak beklentilerinizi yüksek tutmamalı makul olmalısınız..selametle..

Üst Alt