• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada süt sağmak

safir

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada süt sağmak, rüyada inekten süt sağmak.
Selamün aleyküm gönül sızım ablam nasılsın? Ablam bir rüya gördüm hayra gitsin, ben huzurlu uyandım beni rahatsız eden bir rüya degildi. Rüyamda babamı gördüm bir inek vardı ve memeleri süt dolu, babam inegi sagıyor ama süt çok bereketli bembeyaz oluk oluk akıyor, babam mutlu. Kovayı dolduruyor ve bana veriyor. Ben sütü bir bidona koyuyorum ve agzını kapatıyorum ama kovada hala süt var babamın inegi sagarken memelerinden cıkan bembeyaz sütü net görüyorum, hatırladığım bu kadar, birde bu rüyadan ayrı babamın doktorunu görüyorum, babam bir ameliyat olcak ve çok riskli, yüksek riskle gircek ameliyata masada kalabilir dedi doktorlar. Ruyamda babamın doktoruna söylüyorum bunu, hocam olmasa mı ameliyat dermis gibi sanki gülümser gibi baktı hani birşey olmaz der gibi. Hayırlara gitsin insaallah, gönül sızım ablam yorumlarmısın.

Seninle son konuşmalarımızdan sonra çok şey oldu. Ablam babam çok hasta (kanser)3 aydır hastanelerdeyiz rabbim bizi hastalıklarla sınıyor ama inanıyorum ki hastalıgı veren rabbim şifasını esirgemicek. Ben bana yaptığın yorumları okuyorum, birine çok takıldım "can eriği " üzerine bir söz söylemiştin hatırladın mi? Korkuyorum ama yinede rabbimden herşeyim en hayırlısını istiyorum. Ölümün de, yaşamın da hayırlısını nasip etsin rabbim cümle ümmeti muhammedin evlatlarına(amin)

Allaha emanetsin, selametle.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve aleykümselam gönül dostu hamd olsun iyiyim,çok geçmiş olsun.
Rabbim babanıza ve tüm hastalara hayırlı, kalıcı şifalar af ve afiyet nasip etsin amin.
Rabbim tüm hastalara şifa, dertlilere deva, huzursuz gönüllere sefa versin..
Hastalarının başında çaresizce bekleyip dua eden, kendisine sığınan herkese yardım etsin..
Herşey Allah tan onun hepimiz için bir planı var!!Her şeyin Hayırlısı ...
Rabbim fazlından size sabır, hastanıza şifa nasip etsin.

Rüyaniz hayr olsun.
Rüyada inek sağmak;
Rızka, menfaate, bereket,ilim yumuşak söze, delalet eder.
Rüyada memeleri süt dolu inekler görmek, bereketin ve mutluluğun ,şifa işareti, kadın akraba veya dosttan kısmet.destek, yardim ,hayır almaktır. Çok sütlü inek, zengin akraba anlamınada gelebilir..selametle..

Üst Alt