• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada toz pembe gelinlik görmek

Bıdar Özmen

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm hocam, rüyada toz pembe gelinlik görmek ne anlama gelir? Rüyamda düğünüm var düğün salonuna gidiyorum ama gelinliğim terziden daha gelmemiş sonra annem gelinliğimi getiriyor. Gelinliğim toz pembe ışıltılı bir gelinlik ben çok üzülüyorum rengi toz pembe olduğu için. Annemin kıyafetinde siyah eşarbı gri gümüş gibi bir renk. sonra ayrıca gelinliğimi gerçek hayatta kuaförüm olan kişi dikiyor terziymiş rüyamda. Sonra arkadaşlarım geliyor gelin odasına ben düğün salonunu terk ediyorum gelinliğim öyle olduğu için düğünde mevlütlü... hiç üzülmüyorum ama düğün olmadığı için ... bu arada gelinlik düğün salonunu terk etmeden önce beyaza dönüyor hafiften ama yine gidiyorum, terk ediyorum orayı. Anlamı nedir şimdiden Allah razı olsun vakit ayırıp yorumladığınız için.... @Rüya Tabircisi

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Selamün aleyküm hocam, rüyada toz pembe gelinlik görmek ne anlama gelir? Rüyamda düğünüm var düğün salonuna gidiyorum ama gelinliğim terziden daha gelmemiş sonra annem gelinliğimi getiriyor. Gelinliğim toz pembe ışıltılı bir gelinlik ben çok üzülüyorum rengi toz pembe olduğu için. Annemin kıyafetinde siyah eşarbı gri gümüş gibi bir renk. sonra ayrıca gelinliğimi gerçek hayatta kuaförüm olan kişi dikiyor terziymiş rüyamda. Sonra arkadaşlarım geliyor gelin odasına ben düğün salonunu terk ediyorum gelinliğim öyle olduğu için düğünde mevlütlü... hiç üzülmüyorum ama düğün olmadığı için ... bu arada gelinlik düğün salonunu terk etmeden önce beyaza dönüyor hafiften ama yine gidiyorum, terk ediyorum orayı. Anlamı nedir şimdiden Allah razı olsun vakit ayırıp yorumladığınız için.... @Rüya Tabircisi
Ve Aleyküm selam kusuruma bakmayın. Sıkıntılar dolayısıyla vakit ayıramadım. Rüyada toz pembe gelinlik görmek:

Evli olmayan kimseler için hayırlı bir evliliğe işaret eder. Kişi evliyse, eşler arasında sevgi ve muhabbetin artacağına işaret eder. Ayrıca hayırlı günlere, sıkıntıların bitiminede işaret edilmektedir.
Şu tip rüyayı bir kız görürse bi ihtimal yakın zamanda evlendiği kişiyi göre bilir, ve ya nişanlana bilir, ve ya evlene bilir, yalnız erkek görürse büyük bir ihtimal gerçektende yakın zamanda yuva kuracağı kişiyi görmek ve ya onunla evlenmek ve ya nişanlanmak kişiye nasip olur.

Üst Alt