• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Sürekli ayrılıp tekrar bir araya gelmek neden olur

Tuana beytut

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Merhabalar öncelikle yüreğimin daraldığı ve sorularıma cevap bulamadığım bir zamandayım ilk baştan başlayayım birisiyle tanışmıştım kendisinin bana ulaşması ve ısrarı üzerine oturmuştuk bir kaç defa sonra sevgili olmaya karar verdik ve askere gitti askerliği başladıktan 2 3 ay sonra bizim sorunlarımız arttı ve beni çok sıkmaya başladı bende bitirmek istedim ayrıldık 1 2 ay sonra ben sözlendim bir anda nasıl olduğunu anlamadan ama aklımda o vardı sözü attım attıktan sonra tekrar onunla iletişime geçtim kabul etmedi çok sinirliydi neyse konuştuk ben tekrar onu yarı yolda bıraktım ayrıldık bir süre sonra tekrar aradım bu olay çok kez tekrarlandı ben onu çok seviyorum çok temiz kalpli çok iyi birisi ama bir türlü kavuşamıyoruz benim yüzümden gibi görünüyor ama neden böyle oluyor bilmiyorum annesi vefat etmiş babası başka bir kadınla evli kendiside iki kardeş dolmuş şöförü bizimde durumumuz çok şükür iyi biraz ailesi biraz maddi durumu ve işi kafamı karıştırıyor dünyalık şeylere takılmış durumdayım ne düşünüceğimi bilmiyorum her defasında beni kabul etti ve seviyor sizce ne yapmalıyım?

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Merhaba kardeşim. Sevgili olmak, flört gibi birliktelikler şeytanın ve nefsinin birlik olup senin iradeni safdışı bırakmasıdır. Bu nedenle ki bu işler islam dışıdır. İslamın dışında yürüdüğün her yolun sonu karanlıktır. Buna göre değerlendir kendini. Evlilik konusunda islamın çizdiği yol bellidir, bunları bilmiyorsan öncelikle öğrenmeni tavsiye ederim. Ondan sonra bak bakalım durumun islam dairesi dışında mı. Öyleyse durumunu ona göre düzeltirsen Allahın izniyle herşeyin düzeldiğini görürsün.

S

Senad

Kayıtsız
Misafir
merhaba kardesim maddi durumu ve işi bugun kafanızı karıştırıyor ve biraz da rahatsız ediyorsa bu her zaman sizi rahatsız edecektir bir is nasıl baslarsa öyle de devam ediyor maalesef ..
sürekli ayrılıp barışmak iki tarafın da depresyon ve anksiyete ,yetersizlik hissi gibi psikolojik sorunlara sahip oldugunuzu düşünüyorum Günümüz de maalesef ilişkilerinde ayrılıp barışmak oldukça sık rastlanılan bir durum.ve insan saglıgına zararlı bir durum bence bu iliskiye uzun bir sure ara verin ..
Çiftler tekrar tekrar ayrılıp barışıyor ve bu süreçte kişilerde samimiyet, incinme, tutku ve ayrılık acısı,kirilma, kızma gibi duygularda ciddi hasarlar yaşanıyor.yani tekrar,tekrar barissaniz bile hiç bir şey eskisi gibi olamiyor..

sanırım iki taraf da evliliğe ve sorumluluk almaya hazır degilsiniz...

Üst Alt