Uyuşturucu kullanan birini bıraktırmak için okutmak

Eftelyaaa

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Uyuşturucu kullanan birini bıraktırmak için okutmak bunun için işlem yaptırmak günah mı? Eğer günah değilse nasıl hoca bulabilirim? Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Bu işi meslek edinen, falcı, medyum, büyücü diye geçinen şarlatanlara gitmek asla caiz değildir. Hele öyle baktırmak, işlem yaptırmak v.s gibi işler Sakın ha! Büyük günahtır. Ancak gerçekten hoca olan sırf Allah rızası için Allah'ın ayetlerini okuyup dua edecek bir hoca bulursanız olur. Hiçbirşey yapamıyorsanız bir camii ye gidin imamdan rica edin. Para için uğraşan şarlatanlardan uzak durun. Aslında en doğrusu kurtulmak isteyen kişinin namaz, dua ve zikirle Allah'tan kendisi bizzat yardım istemesidir.

Eftelyaaa

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Kullanan kişi sofiydi dergahtan çıkmazdı son 2 yıldır besmele çektiğini dahi duymadık yani kendisi bırakmak istemiyor ki namaz kildiralim. Bu yüzden böyle bi şeye başvuruyorum

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
O dergahta mutlaka kıymetli hocalar olmalı, onlardan yardım talep edin, yol gösterirler yardımcı olurlar.

S

Senad

Kayıtsız
Misafir
MERHABA kardeşim Madde Uyuşturucu Bağımlılığı · Aklı ve iradeyi işlemez hale getirir. bu insanin Gerçek Tedavisi Rehabilitasyondur...

Üst Alt