Genç Moderatör

BEDİR MUHAMMED ALİ

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Benim gibi genç ve çiçeği burnunda moderatörü takip etmeniz, ruh sağlığınıza ve hayatınıza mutluluk katacaktır. Tabi profiline bakmadıysanız.
utngc.. Su moderatör kelimesine de alışamadım. dayi;.:

Deruni

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Benim gibi genç ve çiçeği burnunda moderatörü takip etmeniz, ruh sağlığınıza ve hayatınıza mutluluk katacaktır. Tabi profiline bakmadıysanız.
utngc.. Su moderatör kelimesine de alışamadım. dayi;.:

Ben de alışamadım vesSelam...:bilmemm:.

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz

Deruni

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
dfgtn bence alışsanız iyi olur değerli moderatörlerim.

Zor ismis...:tüüh:, Matematik kafasi olan benim gibiler icin edebi yazilar yazmak cok zor hocam...cddvb..

Iki gundur bir yazi yazacagim, kivraniyorum bir cumle ancak yazabiliyorum...:bilmemm:.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Zor ismis...:tüüh:, Matematik kafasi olan benim gibiler icin edebi yazilar yazmak cok zor hocam...cddvb..

Iki gundur bir yazi yazacagim, kivraniyorum bir cumle ancak yazabiliyorum...:bilmemm:.

moderatörum,Yazi yazamiyorsaniz Ya dertli Ya da aşık ol da gel......
Aşk insanı inletir dert insanı söyletir ..Gurbet ,ayrilik ise YAZDIRIR...
agla..:,

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz

Kolay ne varki bekardeşim ekmek yemek bile zorlaştı, matematik kafasımı oda nedemek sizin kafanız devamlı matematikmi yapıyorgghhn.. evet devir hesap devri ama bukadar çok matematik yapmak işi zorlaştırır yormayın kafanızıqqww..k
Haydaaaa bir yazı için ikigünmü kıvrandınız hay allah niye bukadar kıvranıyon kardeşim git kırtasiyecide bi fotokopi çektir ya huuçook kommiik

(gece expresi pardon gece espirisi)dfgtn

Deruni

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Yazi yazamiyorsan Ya dertli Ya da aşık ol da gel......
Aşk insanı inletir dert insanı söyletir ..Gurbet ,ayrilik ise YAZDIRIR...
agla..:,

Aslinda ikisinden de fazlasi ile var da hocam, ben hatayi yanlis konu (teknik!) secmekle yaptim sanirim...ilginç::.

Hocam Gurbet! sizi yazar eylemis, simdi size ozenmedim desem yalan olur...

Latife bir yana hocam, Rabbim aglatmasin..., ayriliktan gayri dert vermesin insaAllah...yuzunuz her daim gulsun...acilangul1

Deruni

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Kolay ne varki bekardeşim ekmek yemek bile zorlaştı, matematik kafasımı oda nedemek sizin kafanız devamlı matematikmi yapıyorgghhn.. evet devir hesap devri ama bukadar çok matematik yapmak işi zorlaştırır yormayın kafanızıqqww..k
Haydaaaa bir yazı için ikigünmü kıvrandınız hay allah niye bukadar kıvranıyon kardeşim git kırtasiyecide bi fotokopi çektir ya huuçook kommiik

(gece expresi pardon gece espirisi)dfgtn

Evet hocam, kolay degil elbet...pesetmis degilim ama...:tamam:.

Aslinda evet, bu siralar kelimenin tam manasi ile arka planda kafa surekli matematikle ugrasiyor...gghhn..

Siz de haklisiniz, gerekli on bilgileri toplama isi tamam da, bunlari toparlayip cumleye dokme isi zor hocam...bir de benim cok detayciligim da eklenince...isin icinden cikamadim...agla..:,

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Aslinda ikisinden de fazlasi ile var da hocam, ben hatayi yanlis konu (teknik!) secmekle yaptim sanirim...ilginç::.
Yanlış konu (teknik) derkensaskn..
Evet hocam, kolay degil elbet...pesetmis degilim ama...:tamam:.

Aslinda evet, bu siralar kelimenin tam manasi ile arka planda kafa surekli matematikle ugrasiyor...gghhn..

Siz de haklisiniz, gerekli on bilgileri toplama isi tamam da, bunlari toparlayip cumleye dokme isi zor hocam...bir de benim cok detayciligim da eklenince...isin icinden cikamadim...agla..:,
Çıkarsın kardeşim çıkarsın biz nerelerden çıkmadıkki işin içinden çıkamayalım,
Allah(c.c) bizimle beraberduaa..

Deruni

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Yanlış konu (teknik) derkensaskn..
Çıkarsın kardeşim çıkarsın biz nerelerden çıkmadıkki işin içinden çıkamayalım,
Allah(c.c) bizimle beraberduaa..

Yani duygusal bir yazi degil, biraz! teknik bir konuda yazmaya cabaliyorum...hani duygusal bir yazi olsaydi...daha kolay olabilirdi belki...xxzzl..

insaAllah bugun tamamliyabilirim...

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Yani duygusal bir yazi degil, biraz! teknik bir konuda yazmaya cabaliyorum...hani duygusal bir yazi olsaydi...daha kolay olabilirdi belki...xxzzl..

insaAllah bugun tamamliyabilirim...
Evet ben bikaç deneme yaptım konu duygusal olunca yazı kendiliğinden oluşuyor zaten ama önce bi duygusal bir şey yaşamak lazım,
neyse bakalım hele siz romanınızı bi tamamlayın hele bizde okuruk fırsat bulunca :.dost.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
kalemle kemali idrak ile hikmetti bir arada sahiplenmek gerek. Kalem, kemalin emrinde olmalı. Yoksa kalemin bir değeri olmaz.
Kalemden doğan şikayet kalemden değil, onu yazanın maksadındandır.
Kalemin de kelaminda Sahibi var!!!
kalemi konuşturmak, düşünceleri kağıt üzerinde raksettirmek. Gönüllere nakış nakış hayr işlemekte Allah-in kulluna bahs ettigi bir nimettir!!
Yazılarımızla insanları hayra çağırmalıyız.İslami edep ve ilim ile sözlerin en güzelleri ile uyarmalı yazmalıyız.
Yazdıklarımızla Allah ın dinine hizmet etmeli..
Kalem sanatını Allahın rızasını kazanmak için kullananlara ne mutlu...

Deruni

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Evet ben bikaç deneme yaptım konu duygusal olunca yazı kendiliğinden oluşuyor zaten ama önce bi duygusal bir şey yaşamak lazım,
neyse bakalım hele siz romanınızı bi tamamlayın hele bizde okuruk fırsat bulunca :.dost.

Dertli olunca insan Gonul sizim hocam gibi, parmaklar yetismiyor duygulari kaleme alirken...

Ah be hocam bes on stair yazabilsem sukredicem...ilginç::.

Deruni

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
kalemle kemali idrak ile hikmetti bir arada sahiplenmek gerek. Kalem, kemalin emrinde olmalı. Yoksa kalemin bir değeri olmaz. Kalemden doğan şikayet kalemden değil, onu yazanın maksadındandır.
Kalemin de kelaminda Sahibi var!!!
kalemi konuşturmak, düşünceleri kağıt üzerinde raksettirmek. Gönüllere nakış nakış hayr işlemekte Allah-in kulluna bahs ettigi bir nimettir!!
Yazılarımızla insanları hayra çağırmalıyız.İslami edep ve ilim ile sözlerin en güzelleri ile uyarmalı yazmalıyız.
Yazdıklarımızla Allah ın dinine hizmet etmeli..
Kalem sanatını Allahın rızasını kazanmak için kullananlarane mutlu...

Cok haklisiniz hocam! bu Allah'in (c.c) buyuk bir lutfu...herkesin harci degil...ne mutlu size ki Rabbim boyle bir nimet bahsetmis size...alkis:;:acilangul1

BEDİR MUHAMMED ALİ

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Aslında fizik ve matematik hayatımda en başarılı olduğum konular olmasına rağmen, tevhid beni duygu ve aşk denizine taşıdı. O denizin suyu çok hoş olduğu için nefsim asla orda yüzmekten vazgeçmedi. Tabi denizi kirletenlere ve boğulanlara yardım etmek şartı ile.

Deruni

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Aslında fizik ve matematik hayatımda en başarılı olduğum konular olmasına rağmen, tevhid beni duygu ve aşk denizine taşıdı. O denizin suyu çok hoş olduğu için nefsim asla orda yüzmekten vazgeçmedi. Tabi denizi kirletenlere ve boğulanlara yardım etmek şartı ile.

Hocam, ben de okudukca bu aşk denizinde bogulmak istiyorum...
Benim de bir yanim fen ilminde bitmek bilmeyen ogrenme merakimi doyurmak istiyor; diger yanim ise, fikih ilmindeki cehaletimi gidermek!
Bazen, herseyden elimi etegimi cekip bu aşk ile yanmak istiyorum...kgüll..,

Üst Alt