Karışık Şiirlerim '' Mumin ''

mumın1

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
selamun Aleykum Kardeslerım , kendımce derledıgım sıırlerım var amator olarak saır,ım dıyebılırım kısa sozler sıırler seslendırdıklerım ben elımden geldıkce egerkı okumak ısteyenlere atıcam daha once bır sayfada face de paylastım kendı sayfamdı ama bıraktım herseyı egerkı bu sıırlerımden facede bır yerde cıkarsa ınan alıntı calıntıdır sımdı sızler ıcın derledıgım sıırler ve sozlerden bır kac tanesını atıcam begenen olursa devamı gelıcek muhakak..

Iyıleşmekk ıstersın kendınce ve Herkesten Gızlece. Dostlar Sorarsa Dıyemezsınkı oda Bıraktı Gıttı Dıye Deşememkı Icımı Bırdaha Artık Hıc Kımseye Bır Unut Demelerıne ,Oturur Bır Sıgara Daha Yakar Tutuşurum ,Yıne Hüznün verdıgı Kederle Ve Kımse Bılmezkı Sustugumda Özledigimi Güldügümde İçimden Feryadlar Eddıgımı Ve Dıyemedımkı Dostlara O Benı Hıc Sevmemişkı Diye…
---------
Kalbım Terazı Degılkı Nekadar Sevdı Bıleyım
Gonlum Dılek Tüccarı Degılkı Herkesı Seveyım…
------
Şimdı Sana Kırık Bır Kalb den Suzulen Yaslar Eslıgınde Küçücük
Bir Tebessümle Her Satıra Senle Baslayan Yenı Bır Hıkaye
Yazmak Isterdım Ve Yıne Yenıden Sana Ragmen....

-----------

Sen Üzümü Salkım Salkım Yemeyı Severdin
Bense Sana Tane Tane Yedirmeyi Severdim.
----------------------------------------
Sen Bulut Olmaktan Bahsederdın ,Bense Senı Yere Göğe Sıgdaramamaktan
Söz Ederdım ,
------------------------------
Degerınden Fazla Sevmek Geregınden Fazla Üzülmektir.!!!

Sev Benı Topragın Yagmuru Gecenın Yalnızlılıgı Sevdıgı Gıbı Sev Benı Sar Benı Akşamın Mehtabı Yıldızların Gokyuzunu Sardıgı Gıbı Sıkıca Sar Benı Özle Benı Gıden Benmısım Gıbı Ozle Benı…
------------------------------------
Ayrılık Gelmışşe En Guzel Çagında Sana ' Bır Yagmur Kadar
Cesur Ol Damla Damla Agla Gıdene Degıl Kaderıne Arkadasım...!!!

Sana Dökmesını Bılırdım Icımı Ama ‘ Ki Dökulenın Sen Oldugnu Bılseydın Toparlanabılırmıydın.!!!

Dugumlensede Sözlerım Bogazıma Sus Ve Dınle
Bırazdan Ruzgarım Senınle Kulagında Ikı Hece Senı Unuttum Senı,
Veda ettim o dünyaları değişemediğim Gülüşüne
Sustum beni üzsede alışamadığım gidişine
Teşşekkür ederim Benı Azda Olsa Sevişine…,
-----------------

Ölüm uykuya Dalmaksa ‘ Benı Uyandırma Olurmu
Her Ruya Gercek Olsa Sen Bana Yalan Olursun Duydunmu
Gunahlar Mahşere ‘ Hesablar Allah’a Kalmış’sa
Senı Asla Affedecegımı Düşünme Olurmu
----

Insanlar Tanıdım Sonradan Maskara Olan
Halıme Şükrettım Benı O Duruma Düşürmedıgı Icın Yaradan !!!

Bana Yıldızları Anlat Icınde Sadece Bır Tek Sen Olan ,
Bana Guneşten Bahset Sadece Benım Içın Doğan...

sımdılık bukadar attım ınşAllah begenırsınız emegımcedır hepsı alıntı calıntı degıldır Allah c.c razı olsun okduugunuz ıcın begenen begenmeyen herkese tessekkurler..
Begenen olursa daha cok sıır sozum var paylasırım elımden geldıkce.

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Emeğinize sağlık kardeşim;ben şahsım adına şiirden anlamam ama emek vermişsiniz yüreğinizi dökmüşsünüz,teşekkür ederiz renk kattınız.Sizden bir şey isteyeceğim bazı mesajlarınız çok karışık yazılmış oluyor cümlenin gidişatına göre bile ne söylemek istediğinizi ifadelerinizden anlayamıyorum gündüz sürekli burada olmaya çalışıyorum mesajlarınızı çözemediğim için Turab beye bırakıyorum onay için kusura bakmayın, mesajlarınızı onaylamadan önce imla kurallarını ve cümle düşüklüklerini kontrol ederek yazarsanız inşallah daha erken onay vermeye çalışacağım.Selametle Allah cc emanet olun.

mumın1

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
:) ınşAllah EywAllah Sagolasın Dıkkatın Icın Degerlı Yorumun Icın Herzaman Elestırıye Acıgımdır. Haklısın Bazen Hararetle Yazıyorum Sankı Acele Bır Isım Varmıs Gıbı Bakmadan yazıyorum Ya Ondan Olsa Gerek Begendıgınıze Sevındım...

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Kalbim terazi değilki ne kadar sevdi bileyim.
Gönlüm dilek tüccarı değilki herkesi seveyim…

harikaa

mumın1

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Uslanmızdı Gönlüm ve Islanırdı İki Gözüm ' Çare Degildi Hiç Bir Sözüm ' Ah Benim Solmuş Gülüm Bu Sensiz Son Günüm ' Susmazdı Yuregim Sirenler Eşliginde Götürürdü Beni Her Gece Beni AttıGın Ateşler,e Sessizce ' Yanıyorum Bak Gene Tükeniyorum Bu Sefer Ve Yıne Yenıden Sensızce ' Ah Benim Solmuş Gülüm Bu Sensiz Geçen Son Günüm ...

------------------------------------------------------------------------
Ruzgara Biraktim Sesimi Topraga Söyledim Yeminimi Yagmurlara Teslim Ettim Kendimi 'RUzgar Estikce Fisildiycak Sana Sevgimi ' Toprak Koktukca Sana Hatirlatacak Beni ' Gozlerinde Yagmur Tanesi Oldukca Anliycaksin Kiymetimi.....

Hic Bir Hatiran Yetmez ' Hic Kimse Ben Gibi Sevemez ' Sonunda Ucurum Warsa Kimse Ben Gibi Cikipta Gelemez ' Aglama Sevgilim ' Degmez Bu Yaslar Bensiz Dinmez Bi Ömür Aglamakla Gecmez . Kimse Ben Gibide Silemez ' Arkana Bakma Canim Tam Orada Birakmistin Beni Yarim, Aciyor Sanki Sol Yanin Hic Bekleme Demez, Ben Gibi Sana Kimse Gitme Diyemez' Bilirim Hic Bir Deger Sana Yetmez ' Ugruna Kimse Ölemez Yerime Baskasi Gecemez ,Cünkü Kımse Ben Gıbı Senı Sevemez.....

Istanbul Trafigi Gibi Bizim Hikayemiz ' Gec Kalmistik Herzaman '' Taksim Meydani Gibi Bizim Yolumuz Karsilasamadik Hic Birzaman...

Az Sallamadın Benı Dar Agacında Sonkez Sarılayım Derken ,
Gecırdın Ipı Boynuma...

Senı Ne Kerem Nede Bır Ferhat Gıbı Sevebıldım,
Lakın Sende Ne Bır Aslı Nede Bır Şırın Gıbı Sozunde Durabıldın...

Senı Yıldızlarda Arardım, Adını Bulutlara Yazardım Ellerımı SemaYa Açardım,

Allahıma Yalvarırdım Goz Yaslarımda Islanırdım ,Hasretın'den Kanardım,

Sana Coook Uzaklardan Bakardım ,Senı Kokundan Tanırdım,

Yuregımı Sende Bırakırdım Atesınde Ben Yanardım …

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Emeğine sağlık kardeşim ..Şiirlerin gerçekten başarılı. özellikle şunları beğendim;

Ruzgara Biraktim Sesimi Topraga Söyledim Yeminimi Yagmurlara Teslim Ettim Kendimi 'RUzgar Estikce Fisildiycak Sana Sevgimi ' Toprak Koktukca Sana Hatirlatacak Beni ' Gozlerinde Yagmur Tanesi Oldukca Anliycaksin Kiymetimi.

Uslanmızdı Gönlüm ve Islanırdı İki Gözüm ' Çare Degildi Hiç Bir Sözüm ' Ah Benim Solmuş Gülüm Bu Sensiz Son Günüm ' Susmazdı Yuregim Sirenler Eşliginde Götürürdü Beni Her Gece Beni AttıGın Ateşler,e Sessizce ' Yanıyorum Bak Gene Tükeniyorum Bu Sefer Ve Yıne Yenıden Sensızce ' Ah Benim Solmuş Gülüm Bu Sensiz Geçen Son Günüm ...

yalnız senden ricam, daha çok imla kurallarına dikkat edersen, çok daha anlamlı olur yazıların.. Bir de insanın okurken gözü yoruluyor...

simge1989

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Bense Sana Tane Tane Yedirmeyi Severdim.

Bense Sana Tane Tane Yedirmeyi Severdimutngc..utngc..

ayy bu çok romantikkkkkkkutngc..utngc..
çook kommiik

mumın1

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Degerlı yorumlarınız cok teskkur ederım kardesleerım, eyvAllah evet dıkkate alacagım ama bunlar eskıden kaldı yanı o kadar eskı degıl ama kopyala yapıstır yaptım kendı arşıvımden daha cok var zamanla atarım sızlere degerlı ıslam Kardeslerım. Allah c.c razı olsun benden bugunluk bu kadar, hersey gonlunuzce olsun hayırlı cumalar tekrar tesekkur ettım.

NOT: Seslendırdııgm sıırlerım var ama atamıyorum vıdeolu olarak cunku dalymatıon kodu yok sanırım lınkte atamıyorum bır care varmı yonetıme duyrulur eyvAllah...

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
NOT: Seslendırdııgm sıırlerım var ama atamıyorum vıdeolu olarak cunku dalymatıon kodu yok sanırım lınkte atamıyorum bır care varmı yonetıme duyrulur eyvAllah...

Youtube yüklersen ekleyebilirsin kardeşim, diğeri iframe koduyla ekleniyor onun için forumun kodlarını bozuyor.

mumın1

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Tamam kardesim hesabim yoktu ama kayit olur, eklerim buraya eyvAllah.

Üst Alt