Keşke eskisi gibi yine burada birbirimize değer katabilsek

tozduman

Moderatör
Moderatör
Selâmün Aleyküm, Hayırlı cumalar , herkesi çok özledim turab abi nasılsın ? Abi hayat Hümeyra abla gönül sizim abla ve diger üyeler geliyormu. Çok güzel şeyler öğrendim ben bu siteden özellikle gönül sizim abladan . Keşke eskisi gibi yine burada birbirimize değer katabilsek :(

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aleykümselam, hayırlı cumalar tozduman. Elhamdülillah iyiyim.. diğerleri dersen uzun zamandır uğrayan yok maalesef... EEE ne yapalım herkes kendinden sorumlu önce sen gelip paylaşım yap ki diğerleri de seni görüp gelir belki.. hayırlısı olsun inş...

tozduman

Moderatör
Moderatör
İnşallah ya öyle olur tabiki fırsat buldukça :)

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Aleyküm selam dostum,
Ben hep buralardayim ama bende senin gibi düsündügüm icin biseyler paylasamiyorum..
Hepimiz burada olsak o zaman daha güzel olur benimde tek temennim bu...hayirlisi insallah...?

tozduman

Moderatör
Moderatör
Aaaa çok sevindim nasılsın :) bende senin gibi düşünüyorum , evet paylasamiyorum. Eski ortam çok güzeldi , cok güzel şeyler ogreniyorduk. Bilmiyorum benim bakış açım çok değişti Bu sitede ogrendiklerim bayagi ışık oldu bana . Nasılsın iyimisin bu arada :)

Çok sevindim seninle karsilasmamiza :)

Eski üyelerin cep numarasi ya da mail.adresi vardır aslında ama kullaniyolarsa ulasabiliriz belki

Üst Alt