Kocalarınız çocuklarınız değildir

BEDİR MUHAMMED ALİ

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Katılım
18 Şubat 2012
Mesajlar
677
Tepkime puanı
2
Yaş
65
Ruhani olarak besmele kapısında eşler birleşir ve hayatın içinde mutluluğun kapısına el ele koşarlar.

Her iki bedenin içinde var olan ruhaniyetleri yaratılış fıtratlarının özüne uygun olarak birbirlerini sahiplenirler.

Bu kavuşmada rahmani olan ilahi duygu sevgidir. Bunun haricinde bedenler özlerine uygun olarak benliklerinde ürettikleri 1-güven 2- paylaşma arzusu 3-sabır ve ruhların koruma arzusu harekete geçer .

Işte bu noktada allahın rahim esmasının tecellisini yaşıyan kadınlar kocalarına rahmani olan sevgilerinin verdiği kudretle eşlerine müdaheleler başlar.

Analık duygusu sevgi ve aşk konumundan çıkıp kuvveti temsil eden erkek ruhunda baskıya dönüşür. Sanki itaat etmesi saygı göstermesi ve aslıyette kadının mukaddes olarak ruhunu ve ve bedenini teslim ettikleri kocalarının karşısında annesi konumuna gelerek aralarındaki aşkı öldürürler.

Ilerliyen zaman içinde internete girme , kahveye gitme , içki içme sigaradan vazgeç şu futbol sevdasını bırak nargile seni öldürüyor bilardo oynama daha saya bileceğim bir çok noktada erkeğinin ruhaniyetinde baskı oluşturdukça önce güven konusu aralarında azalmaya başlarken paylaştıkları konuları birer birer kaybederler her ikiside sabır noktasına koşarlar erkek suskunluk içinde imiş gibi görünürken patlamaya hazır bir bomba haline gelip her an agrasif kıran döken bir konuma gelirken kadınsa artık güvenmedini evine çok iyi baktığı halde erkeğinin kusurlarını sürekli diline doluyarak mahkeme kapısına koşar. Haklı olduğunu düşünerek aşk sayfası kapatılıp mal kavgalarının içinde her iki ruhaniyetede çevrelerinden doğan akıl hocalarıyla yolarına devam edip hayatı kendilerine zehir ederler.kocalarınız çocuklarınız olmadığı gibi hanımlarınız analarınız değildir düşünmek ve aşkı yaşamak ümidiyle aeo el bais
 
Üst Alt