medyum falcı cinler, büyü nasıl bozulur

zilzalsuresideprem

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Katılım
1 Mart 2023
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Yaş
33
Konum
şanlıurfa
TCK 158/1-A ‘Dini istismar sebebiyle dolandırıcılık suçu’ medyum ve falcı ile ilgilidir ve davacı olduğumuzda en az üç yıl hapis cezası verilmektedir.

1-Cep telefonumuzdan kuranı kerimden bazı sureleri kulaklıkları takıp yüksek sesle dinlememiz gerekir.

2-Kuranı kerimden bazı sureleri okuyup güçlü bir şekilde kalbimize ve karnımıza üflememiz,tekrardan sureleri okuyup elimizin içine üfleyip elimizi vücudumuzun her yerine bastırarak sürmemiz gerekir.

3-Bardağa biraz ayçiçek yağı koyup,kuranı kerimden bazı sureleri okuyup bardağın içine üfledikten sonra sıvı yağı elimizle kalbimize sürmemiz gerekir.

-medyum ve falcıların web sitesi ve sosyal medya hesabı olabilmektedir.banka hesap hareketimizde önemlidir.savcılık btk’dan cep telefonu hts kaydını(whatsapp yazışması,görüşme...) isteyebilmektedir.emniyet müdürlüklerinde istihbarat şubesi bulunmakta ve telefon sinyali ile geçmiş verileri tespit edebilmektedir.

-Felak Suresi: Düğümlere üfleyen büyücülerin şerrinden Allaha sığınırım.
-Zariyat Suresi 56.ayet: Ben, insanları ve cinleri ancak bana kulluk etsinler diye yarattım.
-Hicr Suresi 27.ayet: Cinleri, insan gözeneklerinden geçebilen dumansız ateşten yarattık.
-Araf Suresi 179.ayet: Andolsun birçok cin ve insanı cehennem için yarattık.onların gözleri,kulağı ve kalbi olmasına rağmen kavramaz.işte onlar hayvan gibidir.

-Muhammed Suresi 33.ayet:' Ey inananlar, Allah'a ve Peygamber'e iman edin ki yaptıklarınızı boşa çıkarmayın.
-Bakara Suresi 62.ayet: Şüphesiz iman edenler, yahudilerden, hristiyanlardan ve sabiilerden Allaha iman edip salih amel işleyenler cennete girecektir. 
Üst Alt