• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada harita görmek

hasancan

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada harita görmek rüyada haritaya bakmak rüyada harita almak
Selamun Aleyküm , şu 3-4 hafta içinde çok rüyalanmaya başladım . Ama gördüğüm rüyaların o gün aklımda kalanlarla alakası yok . İzninizle bir tanesini merak ettim özellikle onun sizlere manasını danışmak isterim.
Öncelikle bir fındık bahçesindeyim , yanımda 4-5 kişi var onlara dikkat etmiyorum . Ama aralarında bir tanesinin kurtarıcı olduğunu söylüyorlar o da sinsi bir şekilde gülüyor . Bende bu ne cürret deyip bahçeden ayrılırken kulağıma bir haber geliyor .Bana savaş başladığını söylüyorlar . Bende acele ile iş başına geçmek, savaşa gitmek istiyorum . Bahçeden çıktıktan sonra gözüm elimdeki haritadan başka birşey görmüyor. Haritanın üstünde Arabistan ve Türkiye'nin Suriye üzerinden savaştığını , İranında onlara yanlı olduğunu görüyorum . Haritada Türkiyenin ise komutası bendeymiş ama yanımda asker felan hiç birşey yok . Bu haritada üstün gelen tarafa göre değişiyor . Araplar suriye üzerinden Türkiye'ye yaklaşıyorlar bende işgal ediliyoruz bastırın diyorum. Haritada sınırlarımızı bir ileri bir geri çekiliyor vaziyette görüyorum en sonunda tam araplar sıkışıyor ve bastırmaya çalışırken rüya bitiyor

Buna benzer birçok rüya var başbakan bana bir konuda danışıyordu , çölde perçemli insanlar , asfalt yoldan karşıya geçen köprünün altından akan suyu bol bir dere felan.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
rüyada harita görmek rüyada savaş haritası görmek rüyada haritada savaş tabiri
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun..

Rüyada Savaş görmek başladığını duymak 3 ayrı açıdan yorumlanır.

1- ülkeler arasında savaş çıkması

2- Ülke içinde devletle halk arasında savaş meydana gelmesi

3- Halkın kendi arasında savaş çıkması, iç savaş.

Savaş rüyaları bu üç şekle göre yorumlanır.

Rüyada Ülkeler Devletler arasında savaş yapıldığını görmek; ülkede fitne ve fesat çıkacağına yada sel deprem gibi bir felaket çıkacağına işaret eder.

Rüyada Devlet ile halk arasında savaş olduğunu görmek; rüyayı gören kişinin iç dünyasında bazı çatışmalar yaşadığını yada bir duygusal mücadele içinde olduğunu simgeler.

Halkın kendi arasında savaş çıkması, iç savaş görmek ;Ülkede bir başıbozukluk, kaos yaşandığını yada yaşanacağını ifade eden kötü bir rüyadır.

Rüyada Savaş Görmek İçindeki öfkeyi boşaltıp, daha sakin olma gerektiğini ifade etmektedir...bazen de nefis ile Ruh arasindaki kavga ve mücadelenizi de simgeler..

ALLAHİM nefsim ile savaştayim bana güç ver. Lâ Havle Velâ Kuvvete illa billah..

Harita görmek veya incelemek; yolculuğa çıkacağınıza veya bir takım planlar yapacağınıza yorumlanir.. yoksa ileride ins. Siyasette mi atilmayi düşünüyorsunuz,selametle..

Üst Alt