• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada idrar görmek

vicdan

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada idrar yapmak, rüyada idrar görmek tabiri.
Selamun aleyküm ve hayırlı cumalar,
Ben rüyamda idrarımın üzerime sıçradığını gördüm. Rüyamda yıkanmam lazım dediğimi hatırlıyorum. Yorumunu merak ediyorum. Herkese sağlık, mutluluk, huzur ve başarı diliyorum. Hoşçakalın:)

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykümselam ve hayırlı cumalar,rüyanız Hayr olsun
Rüyada İdrar Görmek;
iftira, Hastalığın ve kavganın işaretidir.
Gördüğünüz rüya yaşamınızda uzun bir zamandan beri gerginlik, stres veya kavga içeren günler geçirdiğinizi, ancak bunların bitirip huzura kavuşmanız için;
ya kendinize temizlemeniz yada değiştirmeniz gerekli olabilir..

Karınca kararınca,baktın olmuyor yararınca..Sen de vaz geç be abla...
istediğimiz bazı şeyler zorladıkça olmuyorsa bir süre askıya almak daha doğru değil mi?
Kader ile ve Bir Akreple inatlaşma kaybedersin.sırıtık.:,.
selametle...

sepide

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada kanlı idrar görmek

Rüyada idrar görmek.
Selamün aleyküm.
Allah rüyalarımızı hayreylesin.
Evliyim, 4 aylık hamileyim. Rüya tabirini şekillendirecek bilgiler olabileceği için öncelikle bunu söylemek istedim.
Rüyamda eşim ile öpüşüp sarılıyorduk. Fakat sonra benden kan gelmeye başladı. Hemen tuvalete gittim. Oturak gibi, tuhaf değişik umumi bir tuvaletti. Girmek istediğim her tuvalet doluydu. Sonra boş bir tuvalet buldum, idrarımı yaparken kan geldi.
Herkesin rüyası hayrolsun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleyküm Selam El-fakru fahrî kardeşim..
Elhamdullilah Rabbime Şükürler olsun iyisiniz, iman ,huzur ve sıhhatiniz yerindedir inşallah..

Hayırdır İnşallah
Allahu Alem Rüyalar;kişinin mevki, makam, ruh, duygusal icinde bulundugu durum ve Nefs Mertebelerine göre de yorumlanir..
Şükürler olsun her hâlimize. Rabbim afiyetinizi ,muhabetinizi daim kılsın. Dağınık bir hâl içinde olmaktan ,Vazifelerimizi hakkıyla yerine getirememekten korusun..

Rüyada İdrar Görmek;
iftira, Hastalığın ve kavganın işaretidir.
Gördüğünüz rüya yaşamınızda uzun bir zamandan beri gerginlik, stres veya kavga içeren günler geçirdiğinizi, ancak bunların bitirip huzura kavuşmanız için;
ya kendinize temizlemeniz yada değiştirmeniz gerekli olabilir

Gördüğünüz rüya yaşamınızda uzun bir zamandan beri gerginlik, stres veya kavga içeren günler geçirdiğinizi, ancak bunların bitip ailenizle birlikte huzura kavuşacağınızı simgeler.

bu tür rüyalar gergin olduğunuz yada bebeğinizi kaybetme korkusu yaşarken ve manevi yönden kendinizi güçsüz hissettiğini dönemlerde görülür...

sevdiklerini ALLAH a emanet... sevmediklerini ALLAH a havale ederek Hayat yoluna devam et..
Toparlanma ve değişme vakti geldi artık. Selâm ve dua ileacilangul1

Üst Alt