Yeni üyeyim yardımcı olurmusunuz

Kelebk

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamünaleyküm arkadaşlar yeni üye oldum ve mobilden baglanıyorum. Rüya yorumu istemiştim rüyamı anlattım ama okundumu okunmadımı nerden görebilirim yazdıgım yazıları. Bide yorum yapan kişilere cevap vermek için alıntı Cevapla yazıyo tıklayınca o kişinin yazısı mesaj olarak yazılmış oluyo nasıl cevaplanıyor yorum yapan kişiye cevap.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Selamünaleyküm arkadaşlar yeni üye oldum ve mobilden baglanıyorum. Rüya yorumu istemiştim rüyamı anlattım ama okundumu okunmadımı nerden görebilirim yazdıgım yazıları. Bide yorum yapan kişilere cevap vermek için alıntı Cevapla yazıyo tıklayınca o kişinin yazısı mesaj olarak yazılmış oluyo nasıl cevaplanıyor yorum yapan kişiye cevap.
Aleykümselam kardeşim, güzel kardeşim sana cevaben daha önce de yazdım. Forumda birçok yerde yardımcı linkler var. Forum kullanımını öğrenmen lazım. Buradan yazarak anlatılacak birşey değil. Buraya nasıl mesaj yazdınsa rüya yorumları bölümüne de aynı şekilde mesajını yazacaksın. Alıntıyla cevap ver butonuna basmana gerek yok. Doğrudan mesajını yaz ve gönder. Kendi çabanla foruma vakit harcayıp öğrenmen gerek.

Kelebk

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Teşekkür ederim :)

Üst Alt