Gaipten sesler duymak

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Turab abi, hiç güleceğim yoktu valla, sen çok yaşa emi...

H

Hamza.

Kayıtsız
Misafir
garipten gelen sesler

İyi geceler, babamın yıllardır dınmeyen sesleri var çok doktora ve çok hocaya gitti bi sonuç alamadı. Sureklı sesler duyuyor, yok kızını öldürürüm, yok evını yıkarım gıbısınden tehdit şeklinde sesler ve bu sesler babamda korku sinir oluşturuyor ses var kımse yok ınsanın içini kemiriyor yıllardır böyle. Yardımcı olursanız böyle bi olayı duyduysanız ALLAH aşkına yardımcı olun.

fuat.kdb

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
es-Selamu Aleyküm Hocam,
Benimde aynı sorunlarım var diyebiliriz. Uykuya dalarken kafamın içinden kendi adımın genelde annem veya abim tarafından seslendiğini duyuyorum ve şimdiye kadar 7 kere aynı kabusu gördüm. 7sinde de ya banyoda yada tuvalette oluyorum birden böyle vücudum halsizleşip yere düşüyor, beynimde inanılmaz bi acı hissediyorum, uyaniyorum ama bedenimi uyandiramiyorum, vücudumu hissetmiyorum sadece beynimdeki acıyi hissediyorum, korkudan çığlık atıyorum içimden. Diyeceksiniz karabasan olayı ama önceden 2-3 kere karabasan olayını yaşadım, bu ayrı bişey sanki üç harflilerin işi gibi. Hocam nedenini açıklarsanız çok sevinirim selametle kalın.

tozduman

Moderatör
Moderatör
Abdestsiz dolaşmamaya dikkat et kardeşim. Hem gusul hem namaz abdestı her zaman olsun.

Hikmet

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
bundan bir iki ay önce akşam saat 12 falan odamda uzanıyodum tv izliyodum birden bir genç kız çığlığı bağıra ama sanki feryad ediyo balkona çıktım baktım zifiri karanlık hiç birşey yok tekrar odaya gittim aralıklarla gene aynı ses aynı çığlık içimden dua okudum çünkü yankı gibi geliyodu kulağıma beynimi tırmalıyodu ses ve tekrar dudum bir 10 dk sonra tvnin sesini açtım daha bir yüksek sesle bağırmaya başadı abimin odasına gittim duyuyon mu kızın birisi çığlık atıyo dedim yo sana öle gelmiş dedi annemin yanına gittim balkona beraber çıktım annem bana kızdı yok öle bişey kendine gel kızım saçmalama dedi git yat dedi tam balkonun kapısını kapatacakken okız kahkaha attı anneme demek istemedim inanmayacağı için ve gittim yattım .. 1 kere daha başım a geldi ama farklı daha uzun yazmak istemiyorum abim evde yokken abimle konuştum ama ben mutfakta abimi odasında zannediyorum yatıyomusun dedim uykulu bi sesle evet dedi sonra odaya bi baktım ki odada kimse yok annem gene inanmadı tab benimde hikayem bu ..

Size ve burda sizin gibi bu türlü sıkıntıları olanlara tavsiyem Felak ve Nas surelerinı bol bol okusunlar aslında hepimize şifa Allah'ın izniyle.

Angelgirl

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Gaipten ses duymak

Akşam ve gece arasıydı tahminen saate bakmadım ne oldugunu anlatayım. Koltukta uyuya kalmışım, uyuyordum. Babamın sesiyle, annen yatmaya gitti ve kalk yataga yat gibi şeyler dedi, uyandım. Sonra bir baktım babam uyuyor hatta emin olmak için babama bile sordum, böyle böyle şeyler dedin mi bana diye. Babam da yok dedi peki bu ne olabilir? hmmnn

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Akşam ve gece arasıydı tahminen saate bakmadım ne oldugunu anlatayım. Koltukta uyuya kalmışım, uyuyordum. Babamın sesiyle, annen yatmaya gitti ve kalk yataga yat gibi şeyler dedi, uyandım. Sonra bir baktım babam uyuyor hatta emin olmak için babama bile sordum, böyle böyle şeyler dedin mi bana diye. Babam da yok dedi peki bu ne olabilir? hmmnn
Gaipten ses duymuşsun. Üstteki mesajları okursan belki fikir edinebilirsin.

Z

zu999

Kayıtsız
Misafir
İyi geceler, babamın yıllardır dınmeyen sesleri var çok doktora ve çok hocaya gitti bi sonuç alamadı. Sureklı sesler duyuyor, yok kızını öldürürüm, yok evını yıkarım gıbısınden tehdit şeklinde sesler ve bu sesler babamda korku sinir oluşturuyor ses var kımse yok ınsanın içini kemiriyor yıllardır böyle. Yardımcı olursanız böyle bi olayı duyduysanız ALLAH aşkına yardımcı olun.

Böyle şeyler insanın başına günümüzde tuvaletle banyonun birleştirilmesinden meydana geliyor. Bu duruma halk arasında "çalınma" denir. Tuvaletli banyoya girdiğimizde (banyo yapmak için)Allah'ım yarattıklarının şerrinden sana sığınırım de. Ve Fatiha Felak nas oku.
Bu durumun geçmesi için bir suya yada üfleyerek Bismillahirrahmanirrahim. Rabbi inni meseniyeş şeytanu bi nusbin ve azab. Rabbi euzu bike hemazatiş şeyatin. Ve euzu bi ke ey yahderun ve hıfzan min külli şeytanin marid. Diye suya 40 defa üfleyin ve o suyu için (müminun 97-98)
Yada elinizin içine üfleyerek üflediğiniz havayı ağzınıza çekerek yutun. Allahın izniyle geçecektir. Yada 40 defa Ayetel kürsi okuyarak aynı işlemi akşam yatmadan önce yaparsanız böyle bir olayla Alla'ın izniyle karşılaşmazsınız. Allah'a emanet olun.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Böyle şeyler insanın başına günümüzde tuvaletle banyonun birleştirilmesinden meydana geliyor. Bu duruma halk arasında "çalınma" denir. Tuvaletli banyoya girdiğimizde (banyo yapmak için)Allah'ım yarattıklarının şerrinden sana sığınırım de. Ve Fatiha Felak nas oku.
Bu durumun geçmesi için bir suya yada üfleyerek Bismillahirrahmanirrahim. Rabbi inni meseniyeş şeytanu bi nusbin ve azab. Rabbi euzu bike hemazatiş şeyatin. Ve euzu bi ke ey yahderun ve hıfzan min külli şeytanin marid. Diye suya 40 defa üfleyin ve o suyu için (müminun 97-98)
Yada elinizin içine üfleyerek üflediğiniz havayı ağzınıza çekerek yutun. Allahın izniyle geçecektir. Yada 40 defa Ayetel kürsi okuyarak aynı işlemi akşam yatmadan önce yaparsanız böyle bir olayla Alla'ın izniyle karşılaşmazsınız. Allah'a emanet olun.
Felak ve Nas sureleri tamam... Diğer yazdıklarının kaynağı nedir? Yani 40 defa suya üflemek diyorsun kaynak var mı?

D

Dünya Misafiri

Kayıtsız
Misafir
Hiç kimse gaipten ses duymaz. Bir psikiyatriste gidin.

by sakaryalı

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
gaipten sesler duymak ne demek

Selamun aleykum, bir gece uyumak için yattım sonra kulağıma uzaktan bir muzik sesi gelmeye başladı ama baya bir derinden. Sonra geçti, gözümü kapattm suratıma resmen tokat yedim, hem hissettim hem de ses çıktı resmen tokat sesi. Hemen kalkıp ışıkları yaktım sonra duvara bakarken gözümü kırptım renkli bir şey duvardan aşağıya doğru yavaşca indi ve kayboldu. Hemen hemen her gece oluyor, uyku uyuyamıyorum hocam. Kısa bir süre madde kullanmışlığım var ama tedavi oldum, 1 senedir kullanmıyorum.

Ö

özlem92

Kayıtsız
Misafir
Gaipten sesler duymak.
Merhaba dün gece wc ye kalktım sonra yatağıma döndüm gözlerımı kapatır kapatmaz kulagımda cok belirgin gaipten bir ses, Allah'ın adıyla oku dedi. 3 saniye sürdü sürmedi ölüyorum sandım o an. Sonra yataktan fırladım salona geçtim, uyuyamadım daha bunun nedenı nedir?

Ç

çeşm-i giryan

Kayıtsız
Misafir
Selamın aleyküm
4 senedir tedavi goruyorum, son donemde ilaçlarımı aksatmaya başladım. Dun akşam ilacımı almama rağmen yine gaipten sesler duymaya basladım. Benim duydugum ses, beni doğru yola sokmaya çalısıyor ve ilaçlarımı kullanmamamı tavsiye etti, o ilaçları icersen beni duyamazsın, o ilacların ıcınde bır takım maddeler var gibisinden bana hep yanlışlarımı hatırlatıyor. Sık sık kumar oynayan bırıyım, gaipten gelen sesler ,kumarı bırakmam gerektigini, namaz kılmaya başlamamı, tovbe etmemi soyledi. Gaipten gelen ses bunları arka arkaya degil sohbet arasında soyluyor, can alan nokta ise dun internetten filim izledim, yasak filimlerden genc veya istek dısı çekilen filimlerden izlemedım ama akşamı sesler başlamıştı, zati gözlerimi kapadıgımda filimlerin kamera arkasını goruyordum, hic izlemediğim gormedigim filimlerin insanlara gosterılmeyen ibret alınacak goruntulerdı. Gözlerimi kapatmamaya çalısıyordum goruntulerı gormemek ıcın, gozlerım acık kende gormeye başladım, bana bu tarz filimleri gorursen şikayet etmemı falan soyledı. Sonra o ses sürekli La ilahe illallah dememi istedi telkin ederken içimden kafirun demek geldi, bu sefer onu bana şeytanın gosterdıgını soyledı, az bir goruntude geldı şeytana dair. Surekli hızlı bir sekılde gidip geliyordu, gaipten sesler ellerimi yukarı kaldırıp allaha dua etmemi, beni hatalarımdan dolayı afetmesini istemem gerektigi anımsattı. La ilahe illallahı telkın ederken içimde rahatlıyordu, ilaçlarımı aldıgımda 1 saat gibi surede uyutuyorlardı benı, yan etkısı, vucuda agırlık cokertıyor sonrada kafamda hıc dusunme olmadan uykuya dalıyordum. Dun akşam oyle olmadı, ilaçları ictikten sonra ilaçların verdıgı ağırlığı bile hissetmedim. Sizce doktora gitmelimiyim, ne yapmalıyım tavsiyelerinizi beklıyorum.

not : 4 sene once akıl hastanesine yatacak kadar ciddi sorunlarım oldu, bu seslerden dolayı onları burada yazmak ıstemedım, maddeye dayalı halüsinasyon dediler maddeyi bıraktıktan sonra başlamıstı bu halüsinasyonlar. içime şeytan girmeye çalısıyor kendimi peygamber sanmaya başlamıstım. artık insanlara baktıgımda melek şeytan sınıfına koymaya baslamıstım. dahası da varda o kadarını anlatamam artık umarım benı yadırgamazsınız.

çeşm-i giryan

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Hocam ben özünde gerçekten iyi bir insanım, bunun da fardındayım ama yaşadığım çevremdeki insanlara benzemeye çalıştım, hep onlardan aşşağı kalmayım o bunu yapıyorsa ben daha fazlasını yaparım. Yani dediğiniz gibi nefis işte bu olsa gerek. Arkadaş ortamına ayak uydurucam diye yapmadığım şey kalmadı. Beni en çok korkutanda kul hakkı. Kendime çok kızıyorum o dönemlerde her sabah uyandığımda ve gece yatarken vicdan azabı çekiyordum. Ama halada yanlışar yapıyordum nasıl bir mantıksa benimki . Ama artık yaşadığım günlerden dolayı sadece ibadet edememek, şartlarını yerine getirememek gibi pişmanlıklar oluyor çok sukur dilime azda olsa terbiye verebildim birde gönlüme terbiye verebilsem çok güzel olacak.

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Hocam ben gece yatarken surekli ayni sesi duyuyorum, ses şöyle; bir kombi var çan sesi gibi geliyor ve umursamadigimda ise petege gum gum diye vuruyor. Sesi takip ediyorum nerden geldiğine bakiyorum. Orada kimse yok ama ses farklı farklı yerlerden geliyor. Genellikle benim odamdan gelir ve annem ve babama söylüyorum o sesleri duymuyor çünkü onlar olunca ses kesiliyor ama ben gece tek kaldığımda ise ses geliyor, beni rahatsiz ediyor. Bütün dualari okudum, dua okurken de ses kesiliyor bir zaman sonra tekrar dan geliyor yardımcı olursanız sevinirim.

Üst Alt